Zhukovka

Як пахнути розкішно і сексуально?

Як пахнути розкішно і сексуально?

Нещодавно я мала чудову нагоду познайомитися з неперевершеною парфумерією Bibliotheque "I want", і це був абсолютно цікавий досвід. Адже цей аромат назавжди залишиться в моєму серці, його унікальність проявляється не лише в розкішному пакуванні, а й у складності композиції. Які саме нотки підкорили мене, розповідаю далі 🍒

Як пахнути розкішно і сексуально?

Вже з перших нот я відчула справжнє блаженство... ❤️Верхні ноти вишні, лікеру та гіркого мигдалю створюють дивовижно яскраве враження, яке нагадує дороге шампанське і лишає за собою незабутні враження.

❤️Середні ноти вишні, сливи, турецької троянди та жасмину самбак розкриваються в глибокому, романтичному звучанні, додаючи шарму кожному моменту.

Базові ноти до складу яких входять ваніль, пачулі, кориця, бензоїн, гвоздика, білий кедр, ветивер, сандал, перуанський бальзам і боби тонка, надають аромату тепло та глибину. Ці складові зберігають піраміду незабутньою та притягальною, відповідно до мого відчуття жіночності, впевненості та сексуальності 💃

Кожен раз, коли я ношу "I want", я відчуваю, що я стою в центрі уваги всього всесвіту 🌍 Цей аромат дійсно підкреслює індивідуальність і гарний смак. Він відмінно підходить, як для повсякденного використання, так і для особливих подій, коли хочеться відчувати себе неперевершеною 😏

Якщо ви шукаєте щось дійсно особливе, "I want" стане вдалим вибором🍒