SomovaFM

Терапія для волосся з вітамінами від Ellips

Терапія для волосся з вітамінами від Ellips

Ellips - індонезійська косметика по догляду за волоссям. Саме для мене стала впізнаваємою за свої капсули з вітамінним комплексом.

Вітаміни для волосся з олією жожоба, яка пом'якшує волосся, створюючи невидимий захист проти навколишніх факторів, що негативно впливають на локон. Арганова олія стимулює ріст волосся, роблячи його еластичним та міцним.

В блістері є 6 капсул, які наповнені олійкою. Невеличкий носик легко обрізається, так як капсули з м'якого силікону.

Терапія для волосся з вітамінами від Ellips

Засобу всередині капсули не мало, пів долоні, мені цілком вистачає на 1/3 довжини волосся.

Наносу засіб на вологе волосся, масуючими рухами втираючи його у пряді та гарно розчісую.

Вже на етапі розчісування вологого волосся відчуваю, як розчіска просто ковзає по ньому. Волос стає гладким та шовковистим. Я не користуюся феном і при висиханні олійка абсолютно ніяк не обтяжує волосся. Локони лягають одна до одної, не пушаться, розсипаються в руках та тримають свій об'єм

Аромат в капсул дуже приємний, солодкий, смачний та відчутний після висихання волосся.

Результат чудовий вже після першого застосування, саме те, що обіцяє опис цих капсул.