Олена В

Мило алепське Najel Aleppo Soap With Incense 20 грам

Мило алепське Najel Aleppo Soap With Incense 20 грам

Це дійсно чудова знахідка. І це маленьке мило ідеальний варіант для знайомства.

Мило має непоганий склад і дуже пряний аромат. Тому я і купила в маленькому форматі,бо думала, що може не сподобається аромат. А тепер їх вже у мене 3 штуки.

Всі три брусочки прийшли в різній формі: перший-ромбик, другий як на картинці: пелюсточка. А третє-сердечко! Дуже акуратненьке і миле. Йде в маленькому целофановому пакетику. Виглядає наче печиво)

Формула продукту збагачена оливковою та 5 % лаврової олії. Ці природні компоненти гарантують потужний догляд за всіма типами шкіри, навіть дуже чутливою.

Плюси такого милка:

1. Абсолютно не сушить шкіру. Навіть зволожує. Син ним вмивається, а я використовую замість геля для душу. У сина обличчя стало набагато кращим. Менше висипань і він каже, що шкіра світліша. Немає відчуття стягнутості чи сухості, чи лущення шкіри.

2. Досить добре милиться і піниться.

3. Дуже-дуже економічне. Користуюсь з кінця квітня кожний день і ще його досить багато.

4. Аромат: пряний, насичений і класний. Пахне лавром та олією. Ніякого аромату господарського мила. Тіло приємно пахне після прийняття душа. І аромат свіжості триває довго. Особливо це було помітно в період жахливої липневої спеки.

5. Антибактеріальні властивості на висоті (пахви зацінили).

6. Для інтимних зон не рекомендую, бо може все ж сушити. Волосся ним не мила.

Склад непоганий :Sodium Olivate, Aqua (Water), Glycerin, Boswellia Carterii Gum, Sodium Laurelate, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Limonene.

Мені не подобається підкреслений компонент. Треба акуратно користуватись, щоб мило не потрапило в очі(.

Рекомендую познайомитись, якщо ще не користувались. А такий маленький формат ідеальний для знайомства!

Дякую!

Мило алепське Najel Aleppo Soap With Incense 20 грам
Мило алепське Najel Aleppo Soap With Incense 20 грам

Рекомендую познайомитись, якщо ще не користувались. А такий маленький формат ідеальний для знайомства!

Дякую!