Lily♥️

Цей засіб дійсно працює: TIGI Bed HEAD After Party

Цей засіб дійсно працює: TIGI Bed HEAD After Party
Цей засіб дійсно працює: TIGI Bed HEAD After Party
Цей засіб дійсно працює: TIGI Bed HEAD After Party

Я спробувала цей засіб в 2021 році, після походу до нового перукаря! Відразу з ж замовила його собі на Make Up, тут ціна буда дійсно вигідніша. А потім і сестра, в якої волосся блонд, спробувала і була також в захваті. Бо волосся було після нього WOW🤩!

Даний засіб вирішить проблему зайвої пухнастості волосся, зробить його гладеньким і істотно полегшить процес укладання.

Спосіб застосування: Розтерти в долонях 1-2 дози засобу, нанести на вологе або сухе волосся. При нанесенні на сухе волосся - отримаєте розділені пасма.

Отже як я використовую: на вимите вологе волосся(не мокре, а вологе) надавлюю горошинку, розтираючи в руках,і наношу по всій довжині на волосся. А далі сушу феном і укладаю на браш.

Якщо "стирчать антенки"😊 то можна взяти ще краплинку і пригладити. Аромат зімічний фруктовий, як і у всіх засобів Tigi, але приємний.

Цей засіб хоч і не має якоїсь накопичувальної дії, бо це дійсно більше стайлінг, але гладеньке і головне розсипчасте блискуче волосся залишається довго! Мені сподобалось!

Цей засіб дійсно працює: TIGI Bed HEAD After Party
Цей засіб дійсно працює: TIGI Bed HEAD After Party
Цей засіб дійсно працює: TIGI Bed HEAD After Party