Матові помади LNPro?

Матові помади LNPro?

Мою улюблену серію матових помад зняли з виробництва, тому я знову в активному пошуку 😉

Черговою покупкою стали 2 помади бренду LNPro, який зареєстрований в Великобританії, але виготовлені... в Китаї!🤷 Цю інформацію я дізналася вже дома, чесно кажучи, прочитай я це перед покупкою, навряд чи взяла би.

Кольори взяла 102 і 103, а точніше один бежевий і один червоний, хоча червоним його важко назвати, це скоріше суміш рожевого і червоного, в магазині відтінок мені здавався не таким, бежевим залишилась задоволена.

'

Матові помади LNPro?

Помади не зовсім матові, а напівматові, тому що вони не повністю висихають, скоріше навпаки, зволожують.

Така собі середина виходить: на зубах не залишає слідів, а на чашці так🤷

Гарно лягають, не залишаючи смуг, не розтікаються та не комкуються.арно лягають, не залишаючи смуг, не розтікаються та не комкуються.

Мають приємний шоколадно-ванільний аромат, мені він навіює ностальгію, так як нагадує підліткову серію помад від Avon.

Тримаються теж доволі довго, виробник обіцяє до 16 годин, але я стільки не ходжу з помадою 😂, тому точно не скажу, а ось на 5-6 годин вистачає без проблем 👌

В цілому помади непогані, бежевий відтінок ще купуватиму, а ось цей червоно-рожевий не мій тон, я люблю чистий, холодний червоний, тому продовжу пошуки.