Dasha Batalova

Філери для волосся: знайомство з моїм доглядовим арсеналом

Філери для волосся: знайомство з моїм доглядовим арсеналом

Дівчатка, я вже встигла скучити за всіма через декілька днів моєї відчутності. Тож хто теж, хоч трішки скучив, буду вдячна за коментар під цим постом 🫶🏻

У мене дома є цілий арсенал засобів для догляду за волоссям, і сьогодні я хочу почати знайомити вас із ними. Першими в черзі — філери для волосся Welcos Confume Argan CPT Rebond Hair Ampoule. Це справжня знахідка від корейського бренду. Я б сказала, що вони є аналогом філеру від мого улюбленого LʼAdor, про який я згодом розповім теж) І тегну тут його)

Філери для волосся: знайомство з моїм доглядовим арсеналом

Ці ампулки відносно бюджетні, працюють гарно, повертаючи волоссю життєву силу та зміцнюючи його. Я для своєї довжини за раз використовую половинку вмісту.

Розводжу в пропорції 1:1 з водою до консистенції крему, і я наношу її на кілька хвилин на вологе волосся під час миття голови.

Ефект хороший— волосся стає еластичним, шовковистим, і сяє. Хоча ефекту вистачає на 2-3 рази миття голови.

❗️Єдине зауваження — вони мають трохи різкуватий, але приємний запах. Для мене він занадто відчутний, тому будьте готові до цього нюансу.