Анастасія Фоміна

Дуже доступні за вартістю олівці для губ від Colour intense

Дуже доступні за вартістю олівці для губ від Colour intense

Ці олівчики мене приємно здивували своєю якістю.Я дуже люблю саме такого формату олівчики для губ,які самі викручуються,бо їх не треба точити(я це дуже не люблю і завжди лінуюся це робити😋).Олівці м‘які,текстура приємна,добре лягає на губи та не сушить.Нажаль через те,що олівці м’які іноді буває не так легко промалювати контур,але без проблем дозволяє нанести олівець замалювавши губи повністю.З мінусів можу відмітити лише те,що відтінки можуть бути більш яскравими ніж заявлено і пакування(постійно відривається наклейка з написом відтінку).

Дуже доступні за вартістю олівці для губ від Colour intense
Дуже доступні за вартістю олівці для губ від Colour intense

В мене ці олівчики є в двох відтінках 05 та 06.

05 це дуже красивий я б назвала його вишуканим червоним,який особисто для мене є ідеальним варіантом червоної помади на вихід.Я рідко фарбую губи червоним,але цей варіант мені подобається,він з холодним підтоном,добре тримається,але щодо стійкості зазначу:він не переживе жирну вечерю та напої і буде залишати сліди,але після того як колір сходить,залишається дуже красивий тінт.

06 відтінок заявлений як nude,але я особисто назвала б цей відтінок більш темною версією нюду.Колір непоганий з видимим коричневим відтінком,на кожен день може підійти якщо ви любите більш темні відтінки нюду,тримається так само середньо,виглядає як кремова помада.

В цілому олівці мені сподобалися,вартість дуже доступна,а якість непогана.