Dasha Batalova

Більше не візьму: мій досвід з Bourjois Healthy Mix Clean & Vegan Foundation

Більше не візьму: мій досвід з Bourjois Healthy Mix Clean & Vegan Foundation

Одного разу я вирішила спробувати тональну основу Bourjois Healthy Mix Clean & Vegan Foundation. З початку здавалось, що це вдалий вибір: гарний колір, приємна текстура, і на перші хвилини вигляд на обличчі був досить гарний. Навіть баночка виглядає привабливо.

Більше не візьму: мій досвід з Bourjois Healthy Mix Clean & Vegan Foundation

Але ось декілька АЛЕ, які мене розчарували:

  • Не перекриває недоліки: Навіть з усіма попередніми засобами для маскування, прищі залишаються видимими.
  • Скочується під очима: Через кілька годин носіння під очима тон просто скочується.
  • Жирний блиск: Спочатку тон виглядає добре, але дуже швидко, в реакції з шкірою та повітрям, обличчя стає ніби жирним. І це при тому, що моя шкіра нормальна, без схильності до жирності.

Я не дуже люблю користуватись пудрою, але цей тон змусив мене застосовувати матуючі серветки та пудру, щоб привести обличчя до ладу. Загалом, ні вітамінів, ні хорошої якості я в цій основі не знайшла. Більше точно цього виробника брати не буду..

В розчаруванні того всього - я не зробила фото на обличчі. А купувати чи ні - вибір за вами. Тішусь, що не взяла інші косметичні засоби цього виробника.