ksnklb

Дезодорант зі свіжим ароматом

Дезодорант зі свіжим ароматом

Цього літа я перепробувала кілька дезодорантів, намагаюсь обирати роликовий або стік, і ніяк не могла знайти той, який б справді надовго захищав від поту та неприємного запаху. Так я дійшла до чоловічих дезодорантів, а потім і до Barbers.
Цей дезодорант Barbers задовольняє мене та закриває мої потреби:
– Він не відчувається липким чи мокрим на місці нанесення, і взагалі не відчувається ніяк після нанесення;
– Захищає від поту та неприємного запаху надовго;
Не пересушує шкіру; Тут зупинимось на тому, що дезодорант не містить алюмінію та спирту.
– Аромат дезодоранту не змішується у дивну суміш з парфумами чи ароматом одягу; У цьому пункти можна згадати аромат, адже виробник обіцяє нам поєднання мускусу, ветиверу та деревних нот, і загалом ці ноти не нав'язливі, спочатку трохи яскраві та якраз чудово та гармонійно поєднуються, створюючи свіжу композицію. Цей аромат насправді дуже властивий чоловічим дезодорантам, та я на собі його довго не чую, тому проблеми не бачу.
– Не залишає плям на одязі; І тут можна зупинитись на тому, чому дезодорант у стіку такий класний та зручний, адже ним дуже легко контролювати кількість нанесеного засобу і важко переборщити. Це стосується і цього дезодоранту, він лежить на шкірі легким шаром.
– Ну і мені подобається його компактність, об'єм тут 50g.

Дезодорант зі свіжим ароматом
Дезодорант зі свіжим ароматом
Дезодорант зі свіжим ароматом