Фарба для волосся що зробило його сяючим та слухняним!

Фарба для волосся що зробило його сяючим та слухняним!

Крем-фарба Inebrya Color з аміаком у відтінку 6.00 стала для мене справжнім відкриттям.

Раніше я користувалася фарбою від L'Oréal у відтінку 4U, і після кількох місяців фарбування вирішила освіжити свій образ, зробивши мелірування. Виходячи з цього, майстер порекомендувала поступово переходити до світлішого тону, і я вирішила спробувати Inebrya Color.

Вибрала відтінок 6.00, оскільки хотіла отримати природний і рівномірний колір, що виглядав би максимально натурально.


Процес фарбування був комфортним, а поєднання фарби з окислювачем 6% дало чудовий результат навіть на моєму темному волоссі.

Що мене найбільше вразило – це якість волосся після процедури. Воно стало помітно блискучішим, шовковистим і приємним на дотик. Для мене, як власниці пухнастого і неслухняного волосся, це великий плюс – волосся стало більш контрольованим, легко піддається укладанню і виглядає доглянутим.


Після фарбування фарбою я отримала чудовий колір, який повністю відповідає моїм очікуванням. Як видно на фото, відтінок вийшов натуральним, теплим і рівномірним. Світліші відблиски виглядають дуже природно і додають об'єму, що особливо помітно на моєму раніше темному волоссі.


Однозначно рекомендую цю фарбу для тих, хто хоче отримати рівний і насичений колір із природним блиском.

Фарба для волосся що зробило його сяючим та слухняним!