𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Пілінг-скатка для рук і ніг з AHA-кислотами, гідролатом троянди й екстрактом граната

Пілінг-скатка для рук і ніг з AHA-кислотами, гідролатом троянди й екстрактом граната
Пілінг-скатка для рук і ніг з AHA-кислотами, гідролатом троянди й екстрактом граната
Пілінг-скатка для рук і ніг з AHA-кислотами, гідролатом троянди й екстрактом граната
Пілінг-скатка для рук і ніг з AHA-кислотами, гідролатом троянди й екстрактом граната

Пілінг- скатка - новий для мене засіб по догляду за руками і ногами. Раніше для ексфоліації цих зон я використовувала тільки скраби.

У Shelly в цьому плані досить великий асортимент, що розбігаються очі, адже все таке цікаве, тому вирішила спробувати новий бьюті-продукт.

Пілінг-скатка для рук і ніг з AHA-кислотами, гідролатом троянди й екстрактом граната
Пілінг-скатка для рук і ніг з AHA-кислотами, гідролатом троянди й екстрактом граната

Пілінг- скатка випускається у двох варіантах, ще є зелена. Я обрала рожеву з AHA-кислотами, гідролатом троянди й екстрактом граната.

Флакон з міцного пластику дуже зручного формату. Кришка у вигляді кнопки зроблена таким чином, що натискаючи в певному місті - напроти вона підіймається і через невеликий отвір засіб акуратно дозується в необхідній кількості.

Рідина у флаконі світло-рожевого кольору, але на шкірі виглядає прозоро. Пілінг- скатка представляє собою не дуже густий гель, який має приємний квітково-фруктовий аромат, він ненав'язливий, мені сподобався.

Спосіб використання стандартний, як і у інших скаток. Засіб необхідно наносити на чисту і суху шкіру рук, чи ніг і активно помасажувати декілька хвилин, після чого змити і нанести інший свій догляд.

В процесі відчуття комфортні, пілінг- скатка не викликає неприємних нюансів, вона не пощіпує і не пече, не подразнює епідерміс. Буквально одразу ж з початком тертя на шкірі утворюються білі катишки в помірній кількості. По закінченню маніпуляції все з легкістю змивається без особливих зусиль.

Пілінг-скатку використовую і для рук і для ніг, результатом, який вона дає, я задоволена. Засіб гарно відлущує ороговілий шар, даючи можливість шкірі швидше оновлюватись. Працює делікатно, зовсім не викликаючи неприємних нюансів. Скатка здійснює бережну ексфоліацію, після чого шкіра стає дуже м'якою, гладенькою і ніжною.

На руках трохи помітний освітлюючи й ефект. Також шкіра стає розгладженою, значно пом'якшуються загрубілі ділянки, особливо це помітно на стопах, де є натоптні.

Шкіру після неї не сушить і не стягує.

На фото, що "до" і "після" на руках, різницю не сильно помітно, але візуально я її спостерігаю, ще більше по відчуттям. А от на фото на п'ятках можно побачити більш виражений результат її роботи. Сильних проблем на ручках і ніжках я не маю, тому ця скатка мене повністю задовільняє. Вона забезпечує саме ту дію, яку я очікую - делікатну, м'яку і не агресивну.