Iryna Koval

Пілінг-скатка для рук і ніг з AHA-кислотами, алое вера й екстрактом м'яти від Shelly Professional

Пілінг-скатка для рук і ніг з AHA-кислотами, алое вера й екстрактом м'яти від Shelly Professional
Пілінг-скатка для рук і ніг з AHA-кислотами, алое вера й екстрактом м'яти від Shelly Professional

Вже тривалий час я роблю манікюр самостійно, і моїм незамінним помічником залишається Shelly – бренд, який дбайливо ставиться до ваших рук і ніг. Сьогодні хочу розповісти про делікатне відновлення шкіри за допомогою пілінг-скатки для рук і ніг з AHA-кислотами, алое вера та екстрактом м'яти. У мене вже був досвід використання такого засобу, але рожевої серії з гідролатом троянди та екстрактом граната. Результатом я була приємно здивована, тому після закінчення вирішила спробувати інший варіант цієї пілінг-скатки.

Пілінг-скатка потрібний для відлущування відмерлих клітин і поліпшення текстури шкіри. Він готує шкіру до інших засобів догляду, забезпечує зволоження та живлення, вирівнює тон шкіри та зменшує сухість і лущення. Пілінг не має вікових обмежень і підходить для всіх типів шкіри, що дуже зручно.

Засіб має приємну гелеву консистенцію, легко наноситься на шкіру рук та ніг. Його аромат ніжний і не надто нав'язливий. Після нанесення я масажую шкіру круговими рухами поки засіб повністю не скатається. Потім змиваю його водою і наношу крем для рук/ніг. Відразу ж помічаю, як пілінг-скатка починає діяти, делікатно відлущуючи ороговілий шар. Процес використання дуже приємний і не займає багато часу.

Пілінг-скатка для рук і ніг з AHA-кислотами, алое вера й екстрактом м'яти від Shelly Professional

Вже після першого застосування я помітила значні зміни. Шкіра стала набагато м'якшою, гладкою та шовковистою на дотик. Лущення та сухість зникли, а огрубілі ділянки значно пом'якшились, вирівнюється тон шкіри. Після процедури ексфоліації мої ручки ідеально підготовлені до манікюру чи педикюру.

Склад включає живильний сік алое вера, що є гарантією підтримки гідробалансу шкіри. Містить м'ятний екстракт, який гарантує пом'якшувальний ефект та підвищує еластичність епідермісу.

1. Живильний сік алое вера: Забезпечує підтримку гідробалансу шкіри і зволоження.

2. М'ятний екстракт: Забезпечує пом'якшувальний ефект, підвищує еластичність епідермісу.

3. АНА-кислоти: Молочна, гліколева, яблучна - ексфоліюють відмерлі клітини, поліпшують текстуру шкіри та сприяють її оновленню.

4. Алантоїн: Заспокоює, зволожує та прискорює загоєння шкіри.

Пілінг-скатка для рук і ніг з AHA-кислотами, гідролатом троянди й екстрактом граната бренда Shelly – це відмінний засіб для тих, хто шукає ефективний і делікатний спосіб догляду за шкірою рук і ніг. Він дійсно допомагає усунути сухість, лущення та огрубілі ділянки, надаючи шкірі гладкості, шовковистості та доглянутого вигляду. Рекомендую всім, хто бажає мати здорову та доглянуту шкіру рук і ніг.