𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Одноразові шкарпетки для педикюру з емульсією

Одноразові шкарпетки для педикюру з емульсією

Це було моє перше знайомство з таким засобом по догляду за ногами, як шкарпетки для педикюру.

Виробник випускає їх у двох варіантах розфасовки: по 10 і 25 штук по 40 грам.

Призначені вони як для професійного салонного догляду, так і домашнього.

Одноразові шкарпетки для педикюру з емульсією
Одноразові шкарпетки для педикюру з емульсією
Одноразові шкарпетки для педикюру з емульсією
Одноразові шкарпетки для педикюру з емульсією

Коробок виглядає дуже естетично, в приємних і ніжних тонах.

Кожна пара знаходиться в індивідуальній герметичній упаковці, де додатково йдуть спеціальні наліпки для фіксації верхньої частини шкарпеток.

Шкарпетки одноразові, створені для інтенсивного догляду за шкірою стоп.

В середині кожної є достатня кількість сироватки, яка насичена корисними компонентами.

Активні інгредієнти: амінокислоти кератину, екстракт лотосу, колаген і багато інших.

Шкарпетки зроблені якісно, матеріал міцний, не розтягується і не рветься.

Розмір у них достатньо великий і універсальній, підійде навіть на великі чоловічі ніжки.

Сироватка в середині білого кольору, має приємну кремову текстуру і за ароматом дуже нагадує крем для рук від Shelly з кератином. Запах ніжний, ненав'язливий, дуже класний.

Використовувала ці шкарпетки і на собі і на чоловікові, ефектом залишилися дуже задоволені.

На його доволі великі ноги шкарпетки одягнулися без проблем. Своїми ж я ще швидше у них занурилася ))

Після одягання потрібно акуратно розподілити сироватку, щоб вона лягла рівномірним шаром, робиться це дуже легко і швидко. В процесі розподілення як раз бажано провести массаж, після чого залишаємо шкарпетки на 15 хвилин.

Цей час звісно краще полежати і насолодитися приємною процедурою. Наліпки надійно все фіксують і нічого не спадає.

Слідуючим етапом являється зрізання країв біля пальців для обробки кутикули, після чого вже знімаємо шкарпетки і прибираємо залишки емульсії серветками.

Після завершення маніпуляції у шкарпетках залишається ще велика кількість сироватки, та і взагалі її поклали тут з великою щедрістю.

В процесі використання шкарпеток відчуття приємні і комфортні. Склад настільки інтенсивно насичує шкіру, що ефект від цього дуже тривалий і відчувається навіть на слідуючий день. Шкіра ніг інтенсивно зволожена і пом'якшена, тактильно - це неймовірна м'якість, гладкість, пружність і еластичність.

Загрубілі ділянки з мозолями теж гарно розм'якшені. У мене шкіра ніг більш-менш в порядку, а от у чоловіка є проблеми. Місцями є дуже груба шкіра і тріщини на п'ятах. І після такої б'юті процедури стан епідермісу значно покращується, мінімізується подальша сухість і прискорюється загоєння ранок.

Кератин, що в складі, додатково доглядає і за нігтьовою пластиною, сприяючи її зміцненню.

З такими шкарпетками процедура педикюру суттєво полегшується, так що можна і вдома влаштувати собі догляд як у салоні, адже ефект від них приємно вражає.

У фотосесії брали участь ноги мого чоловіка.

Дякую за увагу!