Strange Love

За ними полювали усі: Бальзами Maybelline, які підірвали мережу на початку 2010-х

За ними полювали усі: Бальзами Maybelline, які підірвали мережу на початку 2010-х

Яскравий дизайн, приємна консистенція, проте повна відсутність доглядового ефекту - мій вирок. Ці бальзами стоять на межі декоративної та доглядової косметики, проте не взяли собі найкращі властивості кожної зі сторін, а скоріше навпаки зібрали - їх мінуси.

Бальзами жирненькі, таюиь на губах. Але якогось приємного огортаючого відчуття на губах від них немає. Як мені здається, Baby Lips ніяк не впливають на стан губ, скоріше навпаки трішки сушать. З'їдаються також доволі швидко та безслідно.

З часом я вирішила поновляти лише два відтінки: Персик та Вишню. Маракуя та блакитний Зволожуючий мені не сподобалися ще тоді. Як бачите, бальзами лягають дуже прозоро, червоний підкреслює кірочки. Чи терпиво вони виглядають на губах? Цілком. Проте не забувайте, що зникають вони з губ дуже швидко, а доглядовий ефект від них відсутній.

Зараз під настрій доюзую залишки, нові Baby Lips не куплю більш ніколи. Зараз на ринку повно засобів для губ зі значно кращими характеристиками.