Ta_nyaaaaaaa

Олія-еліксир для росту волосся Joko Blend Hair Growth & Strength Oil

Олія-еліксир для росту волосся Joko Blend Hair Growth & Strength Oil
Олія-еліксир для росту волосся Joko Blend Hair Growth & Strength Oil

Обожнюю засоби, що стимулюють ріст волосся і призупиняють випадіння, укріплюючи волосину. Трохи більше, ніж за місяць використання у мене вже склалися враження про олію Joko Blend, детальніше далі 👇🏻

Олія-еліксир для росту волосся Joko Blend Hair Growth & Strength Oil

Олійка випускається у зручному форматі флакона об’ємом 100 мл. Дозатор - помпа, функціонує гарно, АЛЕ через текстуру і специфіку продукту раджу натискати і наносити під правильним кутом, бо стікає по тарі.

Олія має середньої густини консистенцію, жовтого (олійного) кольору, трохи жирненька.

Ароматизаторів не відчула, такий типовий запах олії. Він не є неприємним, для мене виявився нормальним, зовсім не дратує.

✅ є натуральною

✅ підходить для всіх типів волосся

◼️ Avocado Oil (Олія авокадо) – зволожує та живить волосся.

◼️ Arctium Lappa (Олія реп'яха) – сприяє зміцненню волосся і запобігає його випадінню.

◼️ Linum Usitatissimum Seed Oil (Олія льону) – покращує структуру волосся.

◼️ Buckthorn Seed Oil (Олія обліпихи) – відновлює та живить волосся.

Squalane – забезпечує інтенсивне зволоження і м'якість.

◼️ Nigella Sativa Seed Oil (Олія чорного кмину) – має антиоксидантні властивості.

◼️ Pomegranate Seed Oil (Олія граната) – бореться з пошкодженнями волосся.

◼️ Hydrolyzed Keratin – відновлює структуру волосся.

◼️ Zingiber Officinale Root Extract (Екстракт імбиру) – стимулює кровообіг і рост волосся.

◼️ Nigella Sativa (Black Cumin) Seed Extract – зменшує випадіння волосся.

◼️ Tocopheryl Acetate (Вітамін E) – антиоксидант, покращує здоров'я волосся.

◼️ Retinyl Palmitate (Вітамін A) – сприяє відновленню шкіри голови.

◼️ Rosemary Essential Oil (Ефірна олія розмарину) – стимулює ріст волосся.

◼️ Cedrus Atlantica (Олія кедра) – допомагає при випадінні волосся.

◼️ Fragrance (Ароматизатор) – надає приємний запах.

Усі ці компоненти разом працюють на зволоження, відновлення та стимуляцію росту волосся, а також на покращення загального стану волосся.

Відразу наголошу, що виробник радить пройти курс 3-6 місяців, тому я продовжую використання.

За 1 місяць (5 тижнів) використання у мене пішло 1/3 об‘єму продукту, тож на 3 місяці однієї баночки вистачить точно.

Наносила виключно за інструкцією: зазвичай 2 рази на тиждень, під шапочку, зверху рушник і трішки нагрівала. Усе це залишала на 10-15 хвилин перед миттям.

Перед тим, як заховати під шапочку, масажую щіткою. Відчувається легке тепло, прилив крові.

Олія змивається шампунем гарно, двох промивань достатньо, але інколи роблю три.

Загалом олія комфортна у використанні, змиванні.

За місяць використання я помітила незначне скорочення випадіння волосся. Але враховуючи стрес і відміну вітамінів це непоганий результат. Стосовно росту волосся, то його пришвидшення просто вау. Признаюся, що у повсякденному життя не помічала, але на фото уже побачила цей результат!)

Так як моє волосся повільно росте, то результат доволі класний, ще й враховуючи, що це менше середини курсу.

Хочу відмітити появу коротеньких волосків по контуру росту, думаю тут точно є заслуга олії.

Крім того, ви можете побачити позитивні зміни у густоті і щільності волосини.

Проте повторюся, що як для 5 тижнів використання - це супер-результат

Тому повернуся до вас ще через 2-3 місяці з цією олійкою і повноцінним результатом після неї, коли закінчу флакон :)

*на стан волосся не звертайте уваги, погіршився він через використання тонуючої маски, НЕ олійки!!!

А ви любите наносити олійки, інші засоби для росту волосся?)