MAXIMOVA🌷

А ви знали, що SPF треба змивати правильно?

А ви знали, що SPF треба змивати правильно?

Гідрофільна олія-гель для обличчя українського виробника Joko Blend - це моя перша гідрофілка. Я довго і прискіпливо вибирала цей продукт, адже не знала шо то за звір такий. В даній олійці мені сподобався склад, переважна більшість відгуків була позитивна, доступна ціна і головне Made in Ukraine.

А ви знали, що SPF треба змивати правильно?

Принцип такого очищення полягає у використанні двох типів очищувальних засобів - на масляній та водній основі.

  1. Перший засіб гідрофільна олія - (демакіяж) розчиняє косметику і забруднення.
  2. Другий засіб гель або пінка - для того щоб прибрати залишки першого етапу та для більш глибокого очищення.
  3. Таким чином, чиста і м'яка шкіра підготовлена для нанесення тоніків і засобів основного догляду. Цей метод ідеальний для всіх, хто носить косметику та SPF.

Санскрін діже погано змивається гелями та пінками. Саме гідрофільна олія відмінно розчиняє всі компоненти навіть самого щільного водостійкого сонцезахисного крему та тональної основи. Це можливо завдяки присутності особливого емульгатора у формулі, який вміло зв'язує між собою молекули води та олії. Тому, дівчата, не лінуємося проводити двоетапне очищення шкіри, щоб не допустити появи забруднених пір та висипань.

  • Візуально баночка моєї олійки відрізняється від сайту, трохи змінилось упакування. Дозатор працює гарно, один натиск видає достатю порцію для вмивання.
  • Аромат дуже приємний, ніжний і легкий.
  • Консистенція продукту кремо-геле подібна.
  • Наносимо її СУХИМИ румами на СУХЕ обличчя. Масажуємо шкіру 1-2 хвилини (можна робити масаж, пальці гарно ковзають).
  • Потім мочимо долоні теплою водою і повторно промасажуємо обличчя до перетворення олії на ніжну білу емульсію, яка розчиняє макіяж. Змиваємо.
  • Далі я використовую гель, щоб змити залишки.

Знайомство з даним продуктом не розчарувало. Допомогло покращити стан шкіри. Після вечірнього використання зранку помічаю, що шкіра ніби більш зволожена і загалом здоровішою виглядає.

Хочу повторити покупку, моя баночка майже закінчилась.

Особисто для себе недоліків не знайшла.

Рекомендую!