O_Skomska

Моя перша автозасмага для обличчя

Моя перша автозасмага для обличчя

Я обожнюю засмагу , але за ціле літо важко отримати бажаний результат, коли більшість часу проводиш в офісі, та вдома.

Я була декілька раз на басейні , та провела відпустку в горах, тому , все ж вийшло трішки загоріти. Захотілось підтримувати даний результат, та покращити його засобами автозасмаги.

Дуже давно хотіла придбати такі продукти , але скажу , як є - був страх, що буде лягати нерівномірно, тон виглядатиме не натурально, засіб може викликати висипи і т.д

Але цікавість взяла вверх, тим більше Joko Blend випустив нову лінійку таких засобів , а даному бренду я довіряю, вирішила спробувати , та пішла ва банк і придбала навіть автозасмагу для обличчя 🫣 тут можна сказати, що я себе переборола 🤪

☀️Автозасмага у форматі спрею.

☀️Прийшла в картонній коробочці , на якій вказана необхідна інформація.Частково видно пляшечку на фоні засмаглого тіла з каплями води.

☀️Об'єм 100 мл

☀️Зручний дозатор, який рівномірно розпилює.

☀️Текстура рідка , прозора.

☀️Аромат досить легкий , не навязливий , не відчувається на шкірі.

Моя перша автозасмага для обличчя
Моя перша автозасмага для обличчя
Моя перша автозасмага для обличчя
Моя перша автозасмага для обличчя

Перший пшик - було дуже страшно зробити😂 закривши очі уявляла найгірший результат) але все ж наважилась ☺️

Розпилюю міст на чисту, суху шкіру обличчя рівномірним шаром.

Взагалі не торкаюсь обличчя після нанесення.

Залишаю до повного поглинання.

Бажано не мочити оброблену шкіру протягом 6 годин(я зазвичай наношу за декілька годин до сну )

Для підтримання ефекту засмаги повторювати нанесення засобу 1-2 рази на тиждень.

Рекомендую в процесі нанесення зжимати вуста) згідна, що дивна порада, але поясню - засіб потрапляє на губи і ви відчуватимите його смак, а він досить гіркий 🙃

Виробник зазначає : Дигідроксіацетон проявляє засмагу вже через декілька годин після нанесення та остаточно проявляється протягом доби. Еритрулоза починає діяти через 3-4 дні після першого нанесення та забезпечує стійкий ефект до 7 днів. Компоненти ідеально взаємодіють, дозволяючи швидко отримати рівномірну природну засмагу без розводів з довготривалим ефектом.

Тут є, що розповісти.

😂

Скориставшись засобом вперше - я взагалі не побачила результата і розчарувалась .

Нанесла через декілька днів вдруге, трішки з'явився відітнок , але малопомітний .

Я вирішила, що моє лице можливо і так має достатню засмагу, тому не видно результату.

Насправді стало сумно. Вирішила написати бренду ) мені пояснили, що засіб має накопичувальну дію і потрібно продовжити користуватись.

Вчора я нанесла його перед сном втретє і сьогодні зранку я дійсно побачила результат - саме такий як мені подобається.

Щоб ще протестувати засіб, чи він працює - я обрала ділянку шкіри, де взагалі немає засмаги) наклеїла середечко із пластиря і нанесла засіб , так як шкіра дуже світла - помітний результат вже з першого разу.

Отже, якщо у вас світла шкіра засіб проявиться через 5-6 годин, якщо є легка засмага, може бути так, що вам , як і мені потрібно буде декілька використань.

По враженнях:

☀️Зручна пляшечка, та дозатор

☀️Рівномірне розпилення

☀️Легко вбирається та надає шкірі ефект рівномірної саме природної засмаги(що дуже важливо)

☀️Не залишає плям, не жирний, не липкий.
☀️Спрей-автозасмага для обличчя підходить для всіх типів шкіри, включаючи чутливу.

☀️Не викликає висипи

☀️Стійкий , сходить рівномірно

☀️Має накопичувальний ефект

В повсякденному житті , на вулиці - засмага має такий вигляд(прикріпляю фото)

Досить натурально, ніби тільки з відпочинку.

Добавляю на обличчя трішки конссилеру під очі, віск для брів , туш, та блиск - ідеальний мінімум для мене в таку спеку .

Я дуже радію , що знайшла такий засіб 😍 тепер зможу підтримувати засмагу цілий рік ♥️ щиро рекомендую