Beatysav

Чи робоча емульсія для росту та проти випадіння волосся?

Чи робоча емульсія для росту та проти випадіння волосся?

Регенеруюча емульсія проти випадіння волосся Daeng Gi Meo Ri Vitalizing Scalp Pack for Hair-loss для шкіри голови. Поридбала я її в вересні коли почала відрощувати своє волосся після нарощування. На неї була класна акція,почитала відгуки і замовила. Користувалась я нею тільки після миття голови ,спочатку перед сном на ніч,потім спробувала на вологе волосся перед сушкою. Волосся не обтяжувало,не залишало жирних слідів , відчувалося трішки пощіпування та холодний приємний ефект. Наносила тільки на шкіру голови. Потім почала використовувати кожен день разом зі щіточкою для масажу шкіри голови. Скажу одразу,що результату росту волосся майже не відчула. Купувала такі 2 баночки,користувалась до березня. Зʼявилося небагато нових волосків. А от випадати волосся стало дійсно набагато менше. З цією функцією емульсія справилась на 100% Втретє я не стала купувати цей продукт. Замість нього я придбала вітаміни Біотин. Результат помітила швидко. Зʼявилося багато нового волосся,випадіння стало менше. Я рекомендую придбати вітаміни якщо дістало випадіння волосся. Це набагато економніше ніж емульсія та дієвіше. Сподіваюсь цей допис був корисним для когось)