saybeautyk

Shelly | Спрей-міст для рук та ніг з алантоїном, пантенолом та екстрактом граната

Shelly | Спрей-міст для рук та ніг з алантоїном, пантенолом та екстрактом граната
Shelly | Спрей-міст для рук та ніг з алантоїном, пантенолом та екстрактом граната

Не знаю, як ви, а я страждаю від сухості шкіри навіть в спеку +35, і тут жахливо все: шкіра груба, матова, вона стягнута і постійно свербить, а будь-який крем одразу ж тече краплями (ніч ще можна якось з кремом пережити, а от день…)

І ось один з моїй найулюбленіших брендів догляду Shelly недавно презентували новинку - зволожувальний міст-вуаль для рук та ніг (проте я його використовую для всього тіла).

Засіб представлений у флаконі обʼємом 100 мл, білого кольору.

Вся необхідна інформація вказана на наліпці - склад (по якому пройдемося пізніше), терміни придатності, спосіб застосування.

Я роблю все просто - після душу рясно розпилюю спрей по всьому тілу.

Має доволі таки зручний дозатор - я зробила фото, як він розпилює рідину, але тут здається, що він бризкає струєю.

Насправді ж розпилення дуже дрібнодисперсне і воно у вигляді хмаринки. Дозатор працює справно, не заїдає.

Основними активними компонентами тут виступають:

❣️Punica Granatum Extract (Екстракт гранату) - відомий антиоксидант, допомагає боротися зі старінням шкіри, зменшує запалення та зволожує шкіру.

❣️Panthenol (Пантенол) - сприяє загоєнню та зволоженню шкіри, покращує її еластичність.

❣️Allantoin (Алантоїн) - має заспокійливу та загоювальну дію, допомагає зменшити подразнення і запалення.

❣️Citrus Aurantium Peel Oil (Олія шкірки цитруса аурантіум) - має антибактеріальні властивості та може стимулювати оновлення шкіри.

В основному я наношу міст після душу, бо це найзручніший момент, коли особисто я можу його використовувати.

Але якщо у мене вихідний чи працюю вдома, то тоді можу періодично оновлювати протягом дня.

Текстура у цього місту - водичкова, дуже легенька, аромат кисло-солодкий.

Спрей дуже швидко вбирається у шкіру та не залишає блискучої, жирної плівки чи нальоту на шкірі. Засіб моментально прибирає стягнутість і дарує комфорт сухій шкірі.

Звичайно, це не повноцінна заміна крему (а найкращий спосіб - це взагалі наносити міст саме під крем для тіла, тоді виходить дабл-кілл), але свої функції він все одно виконує на всі 💯

Однозначно рекомендую спробувати міст від Shelly, якщо ви страждаєте від надмірної сухості, особливо в області рук/ніг❤️