Dasha Batalova

Тепер це моя улюблена лінійка догляду за обличчям

Тепер це моя улюблена лінійка догляду за обличчям

Я вже раніше частково знайомила вас з брендом Kueshi!

Нині хочу показати все разом, що мені вдалось зібрати і чим я користуюсь.

У моєму арсеналі є класна міцелярна водичка з манго та алое. Вона гарно очищає шкіру і знімає запальні процеси.

Тепер це моя улюблена лінійка догляду за обличчям

Друге, чим я користуюсь - сироватка доя обличчя. Вона прям універсальний засіб: її можна використовувати, як базу під мейк, а також, як нічний, доглядовий засіб для обличчя. Але як бачите по позначках, можна як і вдень так і для нічного використання.

у складі вітамін С та серум.

Не лишає жирної плівки на обличчі.

І ось власне те, з чого почалась любов до цього бренду. Крем з гранатом, вітаміном С та серумом. Просто мій мастхев серізь і всюди. По тюбику видно, що він завжди зі мною. Вранці, якщо не користуюсь тональним - просто наношу цей крем і все. Шкіра гладенька, гарна і саме головне, що після тривалого застосування зникли прищі та підшкірні гнійники. Він дієвий, лікує.

І чудо - очищувальна маска, яка на обличчі стає невидимою. Гарно очищає пори. Не пересушує шкіру. Мені дуже подобається ефект після неї. Я крепко не тру обличчя. Лише легенькі, масажні рухи. Особисто мені вона легенько пахне кавою) хочу зазначити, що вся лінійка має легенькі аромати. Якщо ви алергетик, або не любите різких запахів, тоді Kueshi вам підійте)