krislemly

Mermade | Сироватка для обличчя

Mermade | Сироватка для обличчя

Привіт, дівчатка!) Цю сироватку від MERMADE я використовую вже декілька місяців, але спеціально приберeгла цей допис ближче до осені, тому що як на мене ця сироватка стане порятунком для шкіри з настанням холодів.

Mermade | Сироватка для обличчя

Дизайн пакування відображає мінімалізм і сучасність, акцентуючи увагу на функціональності продукту.

Флакон виконаний із прозорого скла, що дозволяє побачити його вміст — світло-жовту рідину. Оснащений піпеткою для зручного дозування.

Сама сироватка має легку, приємну текстуру, яка швидко вбирається в шкіру, не залишаючи липкого відчуття. Відразу після нанесення жодного дискомфорту, тільки комфортне відчуття зволоження.

Також сподобалося те, що сироватка не має вираженого запаху, що ідеально підходить для людей з чутливою шкірою.

Також важливо зазначити, що сироватка містить активні компоненти, такі як:

- вітаміни А, Е та С, які забезпечують потужний антиоксидантний захист, допомагаючи шкірі боротися зі шкідливими зовнішніми впливами та запобігаючи передчасному старінню;

- екстракти центели азійської і шипшини, які сприяють відновленню шкіри, знімають подразнення, почервоніння, активізують регенеративні процеси;

- гліцерин та гіалуронована кислота допомагає утримувати вологу в шкірі, робить м’якою та еластичною завдяки дії;

- екстракт гібіскуса та мальви, сприяють покращенню текстури шкіри, роблять її гладкою та пружною;

- пантотенова кислоти сприяє зміцненню захисного бар’єру шкіри, покращує її еластичність.

Перші результати я помітила приблизно через тиждень використання, моя шкіра стала більш пружною і сяючою.

Дуже сподобалося те, що сироватка допомогла вирівняти тон обличчя і зменшити почервоніння.

З іншими засобами сироватка не конфліктує. Вона добре поводиться як з доглядом, так і декоративною косметикою. Тому часто використовую її як базу під макіяж.

Особливо приємно, що сироватка не викликає подразнень, навіть на моїй чутливій шкірі.

Загалом, я дуже задоволена цією покупкою і впевнена, що продовжу використовувати цю сироватку в своєму щоденному догляді. Вона ідеально підходить для тих, хто хоче надати шкірі зволоження, не перевантажуючи її важкими текстурами.