Євгенія 👩

Розкішний подарунок для машинки)

Розкішний подарунок для машинки)
Розкішний подарунок для машинки)
Розкішний подарунок для машинки)

Всім привіт✌️

Для мене моя машинка - це не просто купа металу, це найкраща подружка, найкрасивіша дівчинка, член родини та другий будинок❤️. Тому, для неї завжди обирається все саме найкраще. На цей раз балую її та себе розкішною новинкою від Makeup - ароматизатором “Red Bulldog”, який підкорив нас своєї милашністю та ароматом.

Розповідаю більш детально 👇

Розкішний подарунок для машинки)

Ароматизатор приїхав у дуже естетичній брендованій коробочці, вона чорного матового кольору та виконана з щільного картону.

Всередені коробочки:

  • Ароматизатор у вигляді милашного бульдожки.
  • Флакончик з ароматичною рідиною Jasmine & Cedar. 15 мл.
  • Аромадиск.
  • Кріплення (кліпса).

Візуально бокс виглядає неймовірно круто, стане чудовим подарунком як для чоловіка, так і для дівчини). Тим паче, що бренд випустив бульдожків у 4-х варіантах кольору та аромату, кожен зможе знайти для себе фаворита.

Він матового, яскраво-червоного кольору з неоновим переливом. Спочату здалося, що такий бульдожка не пасуватиме моєму чорному салону зі срібними вставками, але думка була хибною, бо):

  • Червоний колір є яскравим і привертає увагу. На тлі чорного салону він створює доволі ефектний контраст).
  • Червоний асоціюється з енергією, пристрастю та динамікою - це дуже класно підкреслює характер моєї машини).

Тому, можу сказати, що червоний бульдожка став дуже гарною, ароматною прикрасою для салону, у доказ додаю багато фото).

Тепер про його основні характеристики:

  • Дизайн. Мордочка трохи суворого, але милого бульдожки. Він в чорних стильових окулярах та гарному нашийнику. Коли дивлюся на нього, то так і хочеться сказати - "Big Boss"😎.
  • Розмір. ароматизатор доволі маленький, на фото магазину виглядає більшим, нижче додам фото у руці). Мені здається, що це оптимальний розмір, бульдожка не виглядає надто масивним та не відволікає під час руху.
  • Матеріали. дуже легкий, невагомий пластик, але виконаний якісно. Окуляри з прогумованого матеріалу і на них дуже сильно осідає пил, який складнувато витерти звичайною серветкою або рушником, бо прилипає ворс. Проте, красуня ksnklb поділилася лайфхаком - серветка для окулярів і проблема вирішена) Її допис про золотого бульдожку тут: https://club.makeup.com.ua/post/48755/
  • Задня частина. у вигляді сітки, відкручується. Під нею поглиблення на яке необхідно покласти аромадиск, гортай фото або дивись відео)

В мене аромат Jasmine & Cedar. Він дуже приємний, ніби зустріч свіжості лісу та ніжної квіткової краси. В ньому відчуваються дерев'яні, трохи землисті ноти з ледь відчутним солодким відтінком, які гармонійно поєднуються з квітковою ніжністю).

Як на мене, то в ароматі домінує білий кедр, через що він мені дуже нагадує Sauvage від Dior, тільки спокійніший).

Насиченість аромату можна варіювати, але в цілому він звучить дуже м'яко та ненав'язливо. Від нього не болить голова, він не відволікає та від нього не нудить під час їзди.

Аромат: 100/10)

  • Аромадиск дуже мініатюрний, м'який, виконаний з поролону.
  • Кліпса металева, кріпиться до задньої сторони собачки і добре тримається на дефлекторі. Бульдожка не злітає під час їзди, тримається міцно, без люфтів.

Насправді все інтуїтивно зрозуміло, але раптом що, в коробочці є докладна фото-інструкція).

  • 1 крок - необхідно відкрутити задню кришку (нашийник бульдожки), вона відкручується проти годинникової стрілки. Знімається легко, не потрібно докладати особливих зусиль.
  • 2 крок – необхідно покласти аромадиск у поглиблення та рівномірно нанести на нього ароматичну рідину. Чим більше крапель, тим буде інтенсивнішим аромат. Я наношу 10-15 крапель, аромат добре відчувається протягом тижня, далі потрібно оновлювати. У цілому, флакончика в 15 мл вистачить на довго). Чекаємо поки рідина повністю вбереться (не більше хвилинки) і закриваємо кришку.
  • 3 крок - надягаємо кліпсу на задню частину собочки, там є спеціальні кріплення для неї.
  • 4 крок – прикріплюємо собачку на дефлектор. У мене бульдожка подорожує всією торпедою, то він біля керма, то в центрі, то навпроти пасажирського сидіння. Ароматизатор активно поширює аромат тоді, коли увімкнено кондиціонер/піч. Однак, легкий аромат завжди витає у салоні)
  • Неймовірно гарний, оригінальний дизайн, який підіймає настрій. Впевнена, що цей бульдожка нікого не залишить байдужим).
  • Оптимальний розмір, ароматизатор не відволікає.
  • Приємний аромат, не надто активний, він не душить та не провокує головний біль. Відмінно маскує неприємні запахи, у тому числі від електронних сигарет.
  • Економічна витрата ароматичної рідини.

* Хотілося б, щоб Makeup випустив більше ароматів та їх можна було б купувати окремо, таке міні-побажання).

У висновку можу сказати, що я закохана у цього малюка, рекомендую як на подарунок комусь так і собі).

Дякую за увагу💕