Холодне обгортання?

Холодне обгортання?

Коли мова заходить про антицелюлітні засоби у мене завжди виникає асоціація що це буде щось пекуче та гаряче, але як виявляється я таки відстала від життя, тому що є й охолоджуючі засоби, наприклад холодне обгортання від української ТМ "Mr.Scrabber", мимо якого я не змогла пройти, тим паче в таку спеку яка була цього літа 😉

Пакування та склад

Засіб знаходиться в чорній пластиковій баночці ємкістю в 250 мл, кришечка відкручується , тож потрібно кількість продукту набираємо самостійно, також присутня захисна мембрана, в отже, ніхто його не чіпав.

На баночці є блакитного кольору етикетка від виробника з інформацією про склад та спосіб використання.

У складі такі компоненти:
❄️Ментол


❄️ Ефірна олія перцевої м'яти


❄️Ніацинамід


❄️Гліцерин


❄️Олія абрикосових кісточок.

Холодне обгортання?


Засіб має виражений ментоловий аромат, приємний бірюзовий колір та гелеву текстуру, тож наноситься та розподіляється без проблем.

Перед використанням варто ознайомитися з протипоказаннями, адже це обгортання не можна використовувати :
❗при варикозні
❗при пошкоджені шкіри
❗в зоні бікіні
❗під пахвами, ліктьовими, колінними згинами та на слизових оболонках.
А, ледь не забула, обгортання потрібно робити на голодний шлунок, після їжі повинно пройти не менше 2-х годин.

Спосіб використання стандартний: на очищену, проскрабовану шкіру нанести гель товстим шаром і обгорнутись плівкою на 20-30 хвилин, після змити прохолодною водою.

Чесно кажучи, я думала, що зігріваючі засоби це щось, але помилялася 😂, бо саме охолоджуюче обгортання це незабутній досвід, тим паче в спеку +40😂

Чим спекотніше, тим більше тебе трясе від холоду 😂

Короче кажучи, я ледве витримала ті 20 хвилин і побігла змивати, доречі, змити теж виявилось не так просто, бо змиваючи теплою водою мерзнеш, а прохолодною засіб повільно змивається через олію в складі 🤷

Але тим не менш результатом я залишилась задоволена ☺️

Целюліт, звісно нікуди не зник, та це й нереально 🤷, але шкіра дійсно стала м'яка, пружна і підтягнута👌

Обгортання рекомендується робити 2-3 рази на тиждень, але я планую повторити як спаде спека😉