MAXIMOVA🌷

Повномірник VS пробник

Повномірник VS пробник

Я обов’язково читаю відгуки перед покупкою засобів та часто бачу, як розказують про відмінність продукту в пробнику та повному упакуванні.

Замовила бестселер від Sane - маску з цинком і до замовлення в подарунок отримала її ж мініатюру.

Таким чином мені випала нагода їх порівняти.

Зліва на фото зразок з тюбика (вказівний палець), справа з пробника (середній палець).

Консистенція однакова, я легко торкалась маски і на обох зразках «виросли» клювики, що не розтікались.

Далі я протягнула маску по пальцях, як видно на фото вона лягла однаковим шаром.

Колір та запах ідентичні.

Після нанесла маску з пробника на обличчя (його хватає якраз на один раз) і дія була відповідною, я знаю як вона працює.

Висновок: виробник нас не обманює :) В пробнику і тюбику однаковий продукт.

З нею я знайома дуже давно, вимазала не один тюбик. Після нанесення вона дійсно пощипує, як і вказує виробник і це НОРМАЛЬНО! Не лякайтесь такого ефекту, деякі продукти так діють. Якщо ви панічно боїтесь пощипувань від засобів - ця маска не для вас.

Ті хто пишуть, що вона важко змивається - не допускайте щоб вона сильно засихала на обличчі. Я іноді змочую ватний диск та ним знімаю залишки маски.

Люблю цю маску, вона в мене завжди є в догляді. Після використання шкіра очищена, гладесенька, дуже приємна, ніби відполірована. Але на мені вона не висвітлює пігментні плями та не прибирає постакне, для цього я використовую сироватки та пілінги. Це вже індивідуальна історія.

Раджу спробувати!