Beatysav

Моя історія нарощеного волосся

Моя історія нарощеного волосся

З дитинства мріяла про довге та блискуче волосся. Я ніколи не робила в собі змін,не експериментувала. Але в 17 років мені чомусь захотілось наростити собі волосся. Я почала читати про це,і шукати майстра. Це було складно,але все ж таки знайшла хорошого та записалась на консультацію. в мене русяве волосся,нефарбован.Одразу мені не змогли підібрати волосся і ми з майстром вирішили,що будем замовляти. Через тиждень я знову приїхала на консультацію і це волосся мені знов не підійшло. Вона передивилась свій асортимент та все ж таки знайшла мій колір і записала мене на цей самий день. Процес нарощування був довгим,безболісний. Просиділа я 3,5 години. І ось коли майстер закінчив я побачила себе в дзеркалі. Я була така щаслива , мені було складно себе прийняти з довгим волоссям. Наростила я 70см. Спочатку було дуже незвично,трогати волосся,розчісувати бо ці капсули заважали. Але я була щаслива,недовго ( До нарощування волосся я не дуже сильно за ним слідкувала. Помила шампунем з маскою і все. Завдяки нарощенню волосся я дізналась багато чого нового та кардинально змінила свій догляд і почала приділяти волоссю більше уваги. Так ось прийшов час мити волосся . Це все треба робити стоячі. Помила я волосся, було нереально складно. Висушила і мій шок був у шоці. Воно було дуже пухнасте,неслухняне. Я да але воно буде таке як і вперший день нарощування. Знизу фото волосся після першого миття.

Моя історія нарощеного волосся

Я одразу змінила догляд,і вже на наступний раз волосся було більш рівне але несильно. Щоб помити та висушити волосся у мене займало біля 2 годин. Я використовувала браш . Уявіть,літо,спека і сушка волосся біля 2 годин. Мені це дуже набридло і я наважилась на свій перший креатин. Це було моє спасіння

Прийшов час першої корекції. Було дуже страшно йти і бачити своє волосся без нарощування. Корекція кожні 3 місяці. Я вже відчувала як волосся иам де капсули почало сплутуватись. За ці три місяці я витратила всі свої запаси нервів на це волосся. Коли ми зняла я побачила своє волосся. Воно в мене так рідке,а то було ще більше. В мене наче відбали кінці волосся. Трохи я була в шоці. Мене записали через декі днів на корекцію і я знову зробила волосся.

І ось через наступні 3 місяці я вирішила,що хочу зняти волосся. Коли я це зробила була неймовірна легкість,я накупила купу догляду для волосся і вирішила що краще буду займатися своїм волоссям. Завдяки нарощуванню я зрозуміла як правильно доглядати за волоссям. На другу корекцію волосся моє було вже набагато краще і густіше. Тому я зняла нарощене . Я не жалкую що в мене був такий досвід мені подобалось нарощене волосся,як я з ним виглядаю,але це дуже складно за ним доглядати,дуже багато часу витрачала на нього та просто набридло носити це волосся на собі. Знизу як моє волосся виглядає на сьогодні. Всім дякую хто прочитав цей допис,гарного дня 💋

Моє рідненьке