Hrystja_

Joko blend автозасмага

Joko blend автозасмага

Тут зразу спойлер: такого класного ефекту я не чекала, тому ще досі перебуваю під враженнями.

Я вже декілька років не можу поїхати на море ( надіюсь, це все скоро та й закінчиться), бо їхати з 2 дітьми в незвідану дорогу якось боюся. Тому загару моя шкіра не бачила вже довгий час. І мені було дуже цікаво спробувати автозасмагу

Joko blend автозасмага

Ця автозасмага в вигляді мусу. Також можна придбати до неї рукавичку. Рукавичка- це взагалі окрема історія, і дуже потрібна річ. Без неї автозасмага не ляже так гарно на тіло.

За допомогою рукавички мус розподіляється ідеально по всій площині, не залишає полосок.

Наношу зранку, після водних процедур. Мус швидко вбирається в шкіру, не липне і не залишає жодних слідів на одязі. Але я, все-рівно, стараюся не сідати і не вдягатися ще ~10 хв.

Автозасмага має гарний запах...Мені дуже нагадує палену карамель або солодку вату.

І, до речі, тут досить достойний склад. Бо, зазвичай, всі автозасмаги мають не тільки шкідливі, а й навіть небезпечні компоненти. Тут все ок👌.

Зразу після нанесення відчувається, що шкіра стала гладшою.

Але реальний ефект я побачила через 4 дні.

В мене шкіра супер бліда. Я так, я одна з тих людей, які після моря не дуже мають чим похвалитися, бо загар мене чомусь не бере.

Тому спочатку я теж не дуже вірила, що автозасмага дасть мені якийсь кращий вигляд.

Але це для мене справді шок😮. Я дійсно бачу загорілий відтінок шкіри, який так класно виділяється на сонці.

Автозасмага внесла свою ізюминку в образ. І я можу 100% стверджувати, що без неї вигляд був би щанадто простий.

Висновок: тепер я зрозуміла, що ця автозасмага в мене буде відкривати щорічний сезон оголених ніг👏