Олена Романюк

Mandarino Verde від Fantasy Community Perfumes

Mandarino Verde від Fantasy Community Perfumes

Дивовижним чином складається так, що черговим улюбленцем із Discovery Set від Fantasy Community Perfumes, який обрала для мене Оксанка ksnklb , стає аромат, назва якого теж співзвучна з відомим напоєм, і це Mandarino Verde.

Я вже писала про Pink Brut , відгук за посиланням 👉🏼 https://club.makeup.com.ua/post/47795/ , а тепер прийшла черга вибухового та солодкого мандарину, який є основою для відомого сицилійського напою з однойменною назвою, Mandarino Verde.

Парфуми у Discovery Set від Fantasy Community Perfumes представлені такими пробниками-фіолками на 2 мл, заповнені повністю, що дає можливість у повній мірі познайомитися з ароматом та зрозуміти його.

Розприскувач працює добре, бо мене попередили, що можуть бути негаразди з цим.

Я знайомилася з Mandarino Verde увесь серпень, і навіть у неймовірну спеку він звучав так, як і його назва, Verde, такий солодкий , свіжий і зелений💚

За описом творців аромату, Mandarino Verde - фужерний аромат для жінок і чоловіків. Відноситься до свіжих, "підбадьорливих композицій" (с) , в той же час це витончений аромат, бо південні цитруси, прикрашені насиченими ягодами, які тамують фірмові деревні ноти, це саме ця таємнича елегантність, яка закладена у флакон

Верхні ноти: Бергамот, Мандарин, Зелений чай

Середні ноти: Чорна смородина, мускус

Базові ноти: Сандалове дерево, гальбанум

Мої враження - аромат, який солодше за Moschino TOY 2 Pearl, це солодкі мандарини, насичені пряними травами та оліями.

Саме оліями, бо краплю аромату хочеться провести пальцями через усю руку, шию, настільки він освіжає

До речі, і це не просто так, гальбанум - це смоляниста рослина, король зелені 💚 І не дарма він присутній у цьому ароматі

Аромат на старті освіжає цитрусовим мармеладом з далекими нотками охолоджуючих напоїв.

Аромат грайливий, можна відчути переходи усіх нот, закладених творцями бренду.

Через хвилини чутно теплу ягоду, вона солодка й темна, наче у літньому джемі..

Далі аромат лишається маслянистими деревними нотами (трохи нагадує лабданум, але солодше) і мускусом.

У спеку мені подобаються гострі ноти Mandarino Verde, вони привертають увагу, я люблю чути їх на собі. Чую весь день, на одязі залишається до прання.

Mandarino Verde - це прекрасний літній та осінній аромат, для поціновувачів олійних, цитрусових ароматів та тих неповторних нот, які можна зустріти в сімейних крамничках сувенірів та фірмових напоїв півдня Італії 💚