DARIIAKOVACH

Березень-час для змін. Мейкап,не треба один допис публікувати 5 раз

Березень-час для змін. Мейкап,не треба один допис публікувати 5 раз

Оновлюю і вміст косметички. У мене було багато косметики,та я залишила основу.Я тут за бюджет,тож і вміст косметички бюджетний

Я тут за українське і за підтримку українського,тож і вміст без зайвих брендів,які українське не підтримують

Щось додала,щось прибрала,а щось залишилось незмінним

У мене нормальний тип шкіри, шкіра не проблемна і без вікових змін. Тож догляд у мене ну дуже простий. Я оновила його. Я прибрала всі баночки, та залишила лише його

Убтан. Про всю косметику від careful можна почитати тут♥️ https://club.makeup.com.ua/post/4839/

Березень-час для змін. Мейкап,не треба один допис публікувати 5 раз

Я користуюсь спф кремом,якщо не наношу бб. Тобто майже завжди

СПФ у мене від українського бренду

Love&Loss схожий на молочко з спф50

Наступний продукт не менш важливий,адже доглянуті губи-це так красиво і так важливо

У мене є така проблема,я кусаю губи скільки живу. І губи і щоки зсередини. На нервах. Тому якісні бальзами для губ мені просто необхідні,щоб губи не сохли і здирати/гризти не було чого.

Бальзам About мене зацікавив зовні,автоматичним упакуванням. А також,він дає легкий рожевий відтінок

Бальзам гарно зволожує,тримається довго на губах.

З доглядової косметики це все🤷🏻‍♀️ як я і казала-мінімум)

(До речі я забула про гідрофільну олію, нею я обов’язково ввечері змиваю спф або макіяж. Про неї можна почитати тут https://club.makeup.com.ua/looks/3845/ )

Почну з палеток тіней.

Revolution pro хоч і не український продукт, та ринок тих самих залишив. Тож йде в мою косметичку. Палетка з дуже класними відтінками,ця малютка зробить різні види макіяжу,а також гарно пігментована.

Також тіні,які подарував Мейкап від karaja.Я не знаю нічого про цей бренд,але це подарунок і вони дуже мені подобаються. А цей жовтий-чекає переможного макіяжу😌

Далеко не йду від палеток, тож бронзер від Lamel на черзі. Освіжає образ і робить обличчя гарним. Мій улюблений, ні на що не поміняю

Також тіні для брів, від Pudra cosmetics. Вони класні тим, що мають два кольори і ними можна намалювати очі, якщо потрібно гарний мейк,а під рукою нема необхідних продуктів

До речі, про очі. Для них у мене є підводка і туш.

Підводка від Ln pro,яка триматиме ваші стрілки впродовж всього дня,та жодна сльозинка не завадить їй

Туш,яка не зайшла всьому клубу, а мені зайшла від o’bays 😄 ну подобається вона мені,що зробиш

І ще одна від польського бренду quiz, з класним дизайном,щіточкою і ефектом.

Зовсім забула про основу основ-це консилер. У мене від bogenia в найсвітлішому відтінку,маскую свої недоспані ночі і заплакані очі. Прищики він особливо не маскує але я їх майже і не маю.

Ну що,фінішна пряма? Ви вже стомились,та тут зовсім трохи🤪

Мені постійно хочеться соковитості і блиску, і для цього маю максимайзер від Lamel,особливий вид мазохізму, нанести пекучку на губи😄 але ж гарні стають

Також подарована помада від karaja,супер стійка і безмежно мені подобається своїм кольором.

Зовсім трохи залишаю з собою на весну.

А ціна моєї косметички доводить вкотре, що мати гарний вигляд можна за маленьку суму🫶🏼

Чи користуєтесь ви чимось з названих продуктів? Яке у вас враження від них?

Бережіть себе,тепла,миру і світла вам♥️