Олена В

Колаген. Чи є сенс приймати?

Колаген. Чи є сенс приймати?
Колаген. Чи є сенс приймати?
Колаген. Чи є сенс приймати?
Колаген. Чи є сенс приймати?

Колись давно пила колаген тваринного походження,але про нього ходять чутки,що користі не багато. Цієї осені вирішила попити риб'ячий.

Для чого пила:

1. Профілактика пародонтоза

2. Позбутися хрусту в суглобах та спині

3. Мімічні зморшки (чому б і не позбутися).

Ну і взагалі уже 40 років є,наче треба вже пити (взагалі то з 25 років для профілактики )))) Кому 40+ можна пити пів року ,а потім робимо перерву 3-6 місяців і по колу(так рекомендуть лікарі).

Почала по рекомендації стоматолога з Perla Helsa(30 саше). 5000 mg

Плюси: чистий колаген без домішок; колаген в саше, зручно використовувати і брати в подорожі. Більше плюсів не побачила.

Мінуси: дорого; лише 1 тип колагену( навіть без 3 типу); дуже гидкий смак тухлої риби, немає в складі вітаміна С,який покращує засвоєння. Виявився найменш дієвим,нічого не відчула поки його пила.

Перейшла на японський.

Взяла Itocolla. 5000 mg Мало інформації про цей колаген,але все ж знайшла,відгуки були непогані.

Плюси:смак нейтральний; приємно пити; бюджетний; чистий колаген з гіалуроновою кислотою(її мало),японці пишуть що можна додавати в гаряче(я не ризикувала)

Мінуси: теж немає вітаміна С в складі;не в саше,тому не так зручно,треба міряти ложкою(ложка не йде в пакунку).

Пила 2 місяці.

Потім перейшла на більш дорогий: Shiseido 5000mg.

Плюси: дуууже смачний ,рожевий напій. Склад-бомба.Крім коллагена є екстракт плодів амли, екстракт зерен полуниці, сік брусниці, декстрин, гіалуронова кислота, екстракт мандарина Сацума, стевія.

Мінуси: дорого,пакунок на 21 день,не в саше.

Тиждень приймала колаген Earth в формі желе.

Плюси: смачно; в складі вітамін С; в саше ;крім вітаміна С ще є екстракт мангостина,фруктовий сік (чорниця, чорна смородина, асаі), эритрит, екстракт акулячого хряща, екстракт носового хряща лосося, екстракт чая.

Мінуси: самого колагену мало,2500 мг.

Мій останній колаген був Doppelherz Artro 11000mg.

Найбільш дієвий для суглобів.

Плюси: 11 000mg колагену 2 типу, в окремих пляшечках,є додатково вітаміни: вітамін С,мідь,віт.Д,селен. Хондроітин,в маленьких дозах-і це є плюс,як на мене.

Мінуси: хімозний смак,куча єшок. Допити не змогла до кінця. Ну і бог з ним)))

Які результати.

Хруст пішов на процентів 70,але все ще є трохи іноді. Хоча при присіданні наче є якесь зволоження в колінах. Може здається)

Дуже суттєво зволожилася шкіра обличчя і на руках. За всю зиму ні разу шкіра рук не була пошерклою,хоча взимку і весною завжди раніше наносила жирнючи креми.

Волосся трохи зволожилося і перестало випадати повністю .Але я робила весь час масаж голови,то можливо все разом і подіяло. Волосся не пушиться.

Нігті покращилися,але не ідеальні все ж таки.

Ні одна мімічна зморшка не постраждала))). Можливо не такі глибокі,але я стільки всього роблю,то вважаю що не подіяло.

Додав енергії.

І ще один жирний мінус у колагена: він загущує жовч. Тому якщо у вас є з цим проблеми,треба подумати чи приймати взагалі.

Висновок: не можу сказати що прямо ВАу,але результат все ж таки є. Чи буду я знову пити? Не впевнена. Побачу скільки буде тривати результат.