ksnklb

Засмага за 1 ніч

Засмага за 1 ніч
Засмага за 1 ніч

Цього року у мене склались позитивні стосунки не лише із звичайною засмагою, а й з автозасмагою.
Хочу подякувати усім дівчатам у клубі, хто про неї вже написав, адже з вашими порадами я боялась трішки менше) А на ділі виявилось не все так страшно)
Що потрібно? (Розповідаю із свого досвіду)
Чисте обличчя (краще зробити пілінг за день перед нанесенням автозасмаги), а власне перед нанесенням засобу, нанести звичний догляд, краще обрати засоби без високого вмісту олій.
Після того, що звичний догляд увібрався, я нанесла рівним шаром автозасмагу. Дуже зручно, що вона йде у форматі спрею, адже достатньо просто розпилити по обличчю (та шиї, зоні декольте, за бажанням), я це робила 1 шаром і потім пальцями це все розприділила для рівномірного покриття (не розмазувала).
Спочатку він був на обличчі вологим прозорим шаром, а потім увібрався.
Запах трішки солодкий, з гірчинкою, особисто мені не заважав.
Приємно, що цей засіб не викликав негативних реакцій шкіри та печіння в очах.
Наносила я це наніч, вже за 4 години бачила, як шкіра стала темнішою, вже зранку трішки була в шоці, як вона змінила відтінок. Оскільки за ніч шкіра пітніє, то через це колір може бути надто яскравим, тому рекомендую не лякатись, а просто добре помити обличчя з гелем для вмивання.
Тоді вже обличчя має колір природньої засмаги, на моїй шкірі цей колір віддає теплинкою. Та дуже класно, що покриття вийшло рівномірним, без плям.
На доданих фото моя шкіра Після суха на вигляд, адже фото зроблені після вмивання та перед нанесенням догляду.
А зараз кілька порад, що робити, щоб це все діло виглядало гарно (особливо, якщо ви не звикли до засмаги):
Я помітила, що коли моє обличчя матове, воно виглядає набагато краще, бо ефект глоу підвищує яскравість кольору.
Якщо колір "надто", то зменшити тон можна за допомогою ензимної пудри (краще обрати тканинну ензимну маску).
Ну і, зрештою, це автозасмага, яка тримається на шкірі до тижня, змивається поступово, і для підтримки кольору її потрібно поновлювати.
З плюсів цього спрею:
Він з'являється на шкірі поступово, не залишає липоксті та не фарбує тканину.
У складі попри компоненти, звичні для такого раду засобів, є гліцерин, пантенол, гіалуронат натрію.
Ну і дизайн тут мінімалістичний, у стилі бренду Joko Blend, об'єм 100ml. Дуже зручно, що у такого типу продукту дозатор саме спрей, який розбризкує дрібно.

Засмага за 1 ніч
Засмага за 1 ніч
Засмага за 1 ніч
Засмага за 1 ніч