Євгенія 👩

Хто б міг подумати, що звичайне мило для рук зможе принести стільки задоволення)

Хто б міг подумати, що звичайне мило для рук зможе принести стільки задоволення)
Хто б міг подумати, що звичайне мило для рук зможе принести стільки задоволення)
Хто б міг подумати, що звичайне мило для рук зможе принести стільки задоволення)

Всім привіт✌️

Я продовжую знайомство з продукцією українського бренду Honest та дуже шкодую, що не знала про нього раніше, бо це справжній діамант на нашому ринку). Сьогодні хочу розповісти про делікатне рідке мило JAR №11 "VETIVER", яке заслуговує на увагу👇

Дизайн флакону лаконічний, сучасний та дуже стильовий. Мінімалістичний стиль і нейтральні кольори дозволять йому вписатися в будь-який інтер'єр ванної кімнати).

Флакон має циліндричну форму, що забезпечує зручність використання та стабільність на будь-якій поверхні.

Він виконаний із щільного пластику, на ньому не видно відбитки пальців та білий наліт від води.

Дозатор-помпа, м'яко натискається, економічно дозує мило, не "плюється" та тече.

Об'єм: 500 мл, витрата економічна. Крім того, виробник має змінні блоки у 2000 мл, як на мене, то це дуже зручно.

  • Консистенція гелева, рідка. При контакті з водю дає легку та ніжну пінку, якої достатньо для того, щоб очистити шкіру рук.

Виробник каже, що мило має нішевий аромат ветиверу, амбри, кардамону та ванілі.

  • Як я відчуваю цей аромат.

Відразу після нанесення відчуваю яскраві цитрусові ноти, вони з легкою гіркотою, наче шкірка лимона. Далі відчувається тепла кремовість, трохи димності, деревини та землистості. Аромат дуже цікавий, незвичайний, елегантний та дійсно дорогий, особливо для мила для рук, це вам не класичний солодкий персик).

Аромат тримається на шкірі рук близько години і це приносить справжнє задоволення).

  • Мило добре піниться, дає легку та дуже ніжну пінку.
  • Добре змивається теплою водою, не залишає на шкірі відчуття липкості, плівки та стягнутості.
  • Абсолютно комфортне, не викликало жодних алергічних реакцій, думаю, що його сміливо можна використовувати і для тіла).
  • Ніжне, делікатне, але якісне очищення.
  • Не стягує, не сушить, не залишає ефекта плівки.
  • Щодо догляду, то я не побачила супер-зволоження чи пом'якшення, але ж це мило для рук, свою основну функцію - очищення воно виконує гарно.
  • Має неймовірно приємний аромат.
  • Стильовий дизайн.

Ніколи б не подумала, що звичайне рідке мило для рук може викликати стільки приємних вражень). Тепер хочеться купувати тільки його, тому однозначно раджу👌

Дякую за увагу💕