Lily♥️

Моє волосся каже дякую! Щітки для волосся від Olivia Garden

Моє волосся каже дякую! Щітки для волосся від Olivia Garden
Моє волосся каже дякую! Щітки для волосся від Olivia Garden

Розповім спершу про щітку бамбукову, овальну Olivia Garden Healthy Hair Oval Combo Eco-Friendly Bamboo Brush

Купувала цю щітку уже вдруге! Подобається! Поки не знайшла альтернативи! Знаю, зо всі щараз пищать від Janeke ( я ще поки ні, але спробую, то поділюсь) Так от про цю, вона легка в руці , зручна! Я маю густе світле волосся, але тонке по структурі! Мені підійшла ідеально!Волосся не електризується, не вириває, навіть додає блиску.

Які є мінуси:

  1. Важко мити, так як має натуральний ворс кабана, важко чистити.
  2. З часом нейлонові кінчики поламалися не всі, а деякі, можливо тому що, я ще трішки укладала ним волосся з феном, поки не купила спеціальну) ( 1 щітки мені вистачило на 3 роки користування)
Моє волосся каже дякую! Щітки для волосся від Olivia Garden
Моє волосся каже дякую! Щітки для волосся від Olivia Garden
Моє волосся каже дякую! Щітки для волосся від Olivia Garden

Я була задоволена в принципі навіть не дивлячись на мінуси бамбуковою, і придбала цю щітку, бо шукала щось, чим можна гарно вкладати довге волосся під час сушіння феном і розчісувати мокрим. Тому я зупинилася на щітці Olivia Garden Finger Brush Small Black!

Доречі, я брала саме без натуральної щетини, просто нейлонову!

З цією щіткою дійно легко укладати волосся, у мене довге, я нею легко додаю об'єму біля коріння і згладжую волосину по довжині! А тим у кого каре, як у моєї мами, то взагалі дуже сподобається! Доречі цю легко мити)

Ще цікава фішка: знизу у щітки є спеціальний аплікатор, яким досить легко робити пробір, чи розділяти волосся на секції! Зручно, бо нічого не треба шукати) Мені класна дуже!

З мінусів, хочу зауважити, що просто розчісувати волосся,, типу звичайно ,як щіткою) мені трохи "дере волосся", а от для укладання супер!