Strange Love

Нашумівший тінт O'BAYS: Ніжність на губах

Нашумівший тінт O'BAYS: Ніжність на губах

Також багато хто стверджує, що це аналог Givenchy Rouge Interdit Vinyl. Я не має оригіналу, тому стверджувати не буду. Але по свотчах вони справді дуже схожі і відтінком, і пігментацією. Мене тінт O'BAYS за 89 грн влаштовує повністю, не бачу сенсу купувати майже ідентичний засіб у десятки разів дорожче.

Нашумівший тінт O'BAYS: Ніжність на губах

Даний бальзам не жирний, майже не тає від тепла губ. Наноситься доволі рівномірно, не застряє на нерівностях та кірочках. Фініш у нього не блискучий, скоріше сатиновий. Стійкість середня: не більше трьох годин. При цьому частина пігменту залишається на губах, вона в'їдається в шкіру (на те воно і тінком називається).

Також слід відзначити що має приємний квітково- тропічний запах, я так і не зрозуміла, що саме він мені нагадує.

Ніжний рожево-бузковий колір гарно лягає на будь-які губи і підлаштовується під них. Цей тінт один із тих, що реагує на pH баланс вашої шкіри і в залежності від цього стає то ніжно-рожевим, то майже буряковим.

На мені він розкривається ніжно-рожевим відтінком, як я і хотіла.

Ось мої губи до та після нанесення. Як я і писала вище, це ідеальний варіант макіяж губ на кожен день.