Дарина🦉

Дуже вдала "50"-ка

Дуже вдала "50"-ка

Мій перший SPF50+, який без недоліків. Перевернув моє сприйняття "50"!

Дуже шкодую, що не спробувала його раніше! Мені дуже важко знайти комфортний саме "50" , для жирної шкіри. Але La Roche-Posay здивув так здивував!

Переваги та склад від виробника:

Anthelios Oil Correct від La Roche-Posay:

- забезпечує надійний захист від сонця;
- технологія Целокс В3 обмежує потрапляння на шкіру забруднюючих частинок;
- забезпечує видиму антиоксидантну дію;
- містить активні інгредієнти, що забезпечують ефективність засобу проти недосконалостей на шкірі: саліцилова кислота, ніацинамід, цинк та ірліціум;
- сприяє зменшенню видимості недосконалостей на шкірі;
- мінімізує видимість пір;
- має приємну нежирну текстуру;
- протестований на шкірі із підвищеною чутливістю;
- дозволяє шкірі дихати навіть у спекотну погоду;
- некомедогенна формула.

У складі є:

  • Кремнезем (Silica) – Використовується як абсорбент, допомагає зменшити жирність шкіри та надає матовий ефект.
  • Біс-етилгексилоксіфенол метоксифеніл триазин (Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine) – УФ-фільтр, захищає шкіру від шкідливого впливу сонячного випромінювання (захист від UVA/UVB).
  • Етилгексил саліцилат (Ethylhexyl Salicylate) – Сонцезахисний фільтр, допомагає захистити шкіру від ультрафіолетових променів.
  • Етилгексил триазон (Ethylhexyl Triazone) – Потужний УФ-фільтр, що забезпечує захист від ультрафіолетового випромінювання.
  • Бутил метоксидибензоілметан (Butyl Methoxydibenzoylmethane) – UVA-фільтр, захищає шкіру від старіння, спричиненого сонячними променями.
  • Дикаприловий ефір (Dicaprylyl Ether) – Пом'якшувальний компонент, що надає шкірі гладкість і шовковистість, також покращує проникнення активних інгредієнтів.
  • Ніацинамід (Niacinamide) – Вітамін B3, зменшує почервоніння та пігментацію шкіри, покращує бар'єрну функцію шкіри і підтримує її зволоження.
  • Дрометризол трисилоксан (Drometrizole Trisiloxane) – УФ-фільтр, забезпечує широкий захист від UVA/UVB-променів.
  • Фенілбензімідазол сульфонова кислота (Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid) – Сонцезахисний компонент, що забезпечує захист від УФ-променів.
  • Гліцерин (Glycerin) – Зволожувач, що притягує і утримує вологу на шкірі.
  • Крохмаль Zea Mays / Кукурудзяний крохмаль (Zea Mays Starch) – Поглинає надлишкову вологу і жир, надає матовий ефект.
  • Діетиламіно гідроксибензоілгексилбензоат (Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate) – Сонцезахисний компонент, що захищає від UVA-променів.
  • Токоферол (Tocopherol) – Вітамін E, антиоксидант, що захищає шкіру від впливу вільних радикалів і підтримує її здоровий вигляд.
  • Перліт (Perlite) – Мінеральний абсорбент, що допомагає контролювати блиск і поглинає надлишковий жир.
  • Саліцилова кислота (Salicylic Acid) – Компонент, що бореться з акне, має протизапальні та антибактеріальні властивості.
  • Терефталиліден дикамфор сульфонова кислота (Terephthalylidene Dicamphor Sulfonic Acid) – Сонцезахисний фільтр, захищає від ультрафіолету.
  • Діоксид титану (Titanium Dioxide) – Фізичний сонцезахисний фільтр, відбиває сонячні промені і захищає від UVB/UVA-променів.

От він для мене ідеальний:

Текстура - вона легка, кремово-гелева (ніякого натяку на жирність чи олійність!), білого кольору, має рожево-поморанчевий легкий відтінок, на шкірі стає одразу прозорим.

Аромат - легкий, приємний, косметичний, на шкірі не залишається.

Він дуже гарно матує шкіру, так матує, що я і забула що це спф, я обожнюю такий ефект (тут мене зрозуміють власниці жирного типу шкіри).

Дуже комфортний в нанесенні, легко розподіляється, не залишає після себе ніяких слідів, на диво не скочується.

Доволі гарно зволожує шкіру, ніяких відчуттів стягнетості.

Заспокоює шкіру, мої почервоніння дуже комфорно з ним себе почувають!

Я дуже задоволена, ця мініатюра перевернула моє відношення до "50". Дійсно шкодую, що не спробувала його раніше!!

Дуже вдала "50"-ка
Дуже вдала "50"-ка
Дуже вдала "50"-ка
Дуже вдала "50"-ка