Анна95

Маска- повне розчарування

Маска- повне розчарування

Привіт! Я давненько знайома з засобами догляду від Nuxe, а особливо люблю олійки для обличчя.  Тому побачивши серію цих масок ( є ще рожева та чорна) відразу загорілася бажанням купити та очікувала супер ефект.
Але після першого використання - я розчарувалася 😔
Плюси:  маска-на основі розової води (вода з пелюсток троянд) і білої глини, з гіалуроновою кислотою, пахне «глиною», за текстурою досить густувата і жирна як крем.  Помітила, що вона звужує пори, але не стягує, і це великий плюс. Також це короткий час заснування- 2хвилини.
Мінуси: її дуже важко змити , за рахунок цієї текстури як жирний крем , треба додатково використовувати серветку або спонж. Я очікувала,  що як будь-які глиняні маски буде відчуття свіжості і чистоти , але з цією такого немає , навпаки після маски хочеться вмитися з гелем. Ну і відсутній ефект , маска дуже слабка в дії, очищення відсутнє, так пори трохи звужені , але , пакетик звичайної глини дає набагато кращий результат 🫤.
Я повелася на бренд, а по суті маска ніяка і не коштує тих грошей ( навіть зникло бажання спробувати 2 інших )

Маска- повне розчарування
Маска- повне розчарування
Маска- повне розчарування
Маска- повне розчарування