Вікторія Громова

APLB, The Face Shop, Ekel

APLB, The Face Shop, Ekel

APLB Glutathione Niacinamide Sheet Mask. Стала дуже популярна, мені теж її захотілось потестити.

Вона на основі двох головних інгредієнтів, це глутатіон та ніациномід.

Маска првина освітлювати, зволожувати, робити шкіру сяючьою. Також серед компонентів, можна побачити екстракт центели, що сприяє заспокоєнню та відновленню.

Тканина у маски добра, сироватки достатньо, але від однієї маски освітлення ви не побачити. Вона добре зволожує, на цьому все.

The Face Shop Real Nature Face Mask (Pomegranate ). Маска з екстрактом гранату, трегалозою( це екстракт добутий з морських водоростей) та пантенол.

Також приємний матеріал та багато есенції. Маска добре зволожує та заспокоює шкіру.

Ekel Aloe Mask - тканина маска з екстрактом алоє. Як ми знаємо, алоє має заспокійливі, зволожуючі, антибактеріальні та заживлюючі дії. Маска добре заспокоює та невілює висипання. Есенції дуже банато, але сама тканина, особисто для мене, не дуже приємна. Якась не ніжна, грубовата.

Ekel Ultra Hydrating Essence Mask Cica, маска з цинтелою, відновлює та захищає шкірний барʼєр та допомагає боротись з почервоніннями та висипаннями. Мені маска сподобалась, але по тканині теж саме, не подобається сама тканина у масок цього бренду.

APLB, The Face Shop, Ekel
APLB, The Face Shop, Ekel
APLB, The Face Shop, Ekel
APLB, The Face Shop, Ekel