Ta_nyaaaaaaa

Мій перший досвід з автозасмагою для обличчя

Мій перший досвід з автозасмагою для обличчя
Мій перший досвід з автозасмагою для обличчя
Мій перший досвід з автозасмагою для обличчя

Для початку я б хотіла наголосити, що це мій перший досвід з автозасмагою, ще й для обличчя. Але літо минуло, сонечко ще ні, проте природня засмага почала змиватися, а мені так не хочеться її відпускати!

Тому я нарешті наважилася спробувати автозасмагу для обличчя, до того ж у такому зручному форматі.

Мій перший досвід з автозасмагою для обличчя

Флакон зі спреєм запакований у картонну коробку з віконечком, через який безпосередньо видніється засіб. На картонному пакуванні є вся необхідна інформація: від виробника до способу використання і складу.

Об‘єм автозасмаги 100 мл.

Дозатор у форматі спрею, розпилює доволі дрібно, на середню ширину.

Консистенція водичкова.

А от аромат неймовірно приємний - квітковий, трохи солодкуватий, косметичний.

1️⃣ не взялася автозасмага, нанесена після вечірнього догляду (лише тонер і крем)

Вдалося побачити результат лише після другої спроби - нанесення автозасмаги на сухе чисте обличчя після вечірнього вмивання

2️⃣ нерівномірно лягла на обличчя, нанесена суто розпиленнями, без подальших розподіляючих рухів (по лінії росту волосся, це видно на фото)

Як я згадала вище, перший раз автозасмага не взялася поверх вечірнього догляду.

Вдруге я її нанесла на суху шкіру і доволі щедро, приблизно як тонік у спреї.

І цього разу автозасмага проявилася і навіть занадто. Обличчя було помаранчево-жовте, виглядало хворобливим. Колір не дуже рівномірний, біля росту волосся були плями. Однак уже на наступний другий день автозасмага почала змиватиме і мала значно приємніший тон, наближений до натурального.

Втретє я наносила автозасмагу також на сухе чисте обличчя без догляду, просто після вмивання. Проте розпилювала і похлопуючими рухами розподіляла до повного поглинання. Відрізнялася і кількість розпиленого продукту, цього разу її було трохи менше.

Ось на третє застосування результат мені сподобався. Колір засмаги однорідний, близький до натурального, але все ж занадто теплий і навіть жовтий.

Для підтримки результату виробник радить 1-2 рази в тиждень розпилювати автозасмагу на обличчя.

У мене вона тримається перші 3 дні, далі хочеться поновити (але і не перестаратись 🤭)

Тож загалом автозасмага непогана.

Український виробник, приємна ціна.

Також мені сподобалося те, що автозасмага підійшла моїй чутливій проблемній шкірі, не викликаючи жодних запалень і не подразнюють шкіру.

Однак багато нюансів у використанні, з якими особисто я стикнулась. Тобто моя шкіра відреагувала нетипово. Можливо це і через відсутність досвіду використання автозасмаги.

Пізніше розповім про автозасмагу для тіла, з якою нюансів було менше 😉