Кузя Ю-а

Топ альгінантні маски в одному наборі від Joko Blend

Топ альгінантні маски в одному наборі від Joko Blend

Дівчата, це фантастичний наборчик альгінантних масок від Joko Blend, де є навіть мисочка та лопатка для зручного змішування.

Це єдині маски, які з першого використання в мене ідеально змішались, в однорідну текстуру та зручно знялись. Для мене вони топ.

А ще цей наборчик ідеальний на подарунок!

В середині 5 видів масок, а саме: Маска гідрогелева - Joko Blend Beta-Carotene Calendula, 20 гр + Маска гідрогелева - Joko Blend Cornflower Glow, 20 гр + Альгінатна маска з гіалуроновою кислотою - Joko Blend, 20 гр + Альгінатна маска заспокійлива з екстрактом зеленого чаю і алое вера - Joko Blend, 20 гр + Біла глиняна маска для обличчя White Сlay Mask - Joko Blend, 20 гр.

Всі вони фантастично круті.

Топ альгінантні маски в одному наборі від Joko Blend

Це реально зручно та турботливо з боку бренду, подбати про такі нюанси. Досконалий набір.

Це єдиний бренд масок, в якого альгінантні настільки зручно змішуються, ідеальні за текстурою, легко знімаються і взагалі дієві. Вічно якісь були трабли. А з Joko Blend все просто.

В масці йде 20 гр. Діліть на 2 рази. Реально вистачає. Це просто бренд щедро насипає)

Я покажу на прикладі моєї інстаграмної маски з волошками) ну це просто 1000 левел естетики)

Гідрогелева маска для обличчя - Joko Blend Cornflower Glow Hydrojelly Mask

- найбільш ефективна у догляді за жирною та проблемною шкірою;
- використовується 1-2 рази на тиждень;
- рекомендований курс – до 10 процедур;
- спрямована проти подразнення та почервоніння;
- у вигляді порошку з подрібненими пелюстками волошка;
- на основі альгінату натрію, який відмінно звужує пори;
- з Perfection Peptide P3 та екстрактом волошки;
- допомагає повернути шкірі гладкість, здорове сяйво та рівний тон.

Висипаємо половину вмісту пакетику.

Додам, що треба ретельно вимішати, але не супер довго. Там прекрасно змішується вміст без комочків за декілька секунд. Не перетримайте )

Нанести маску за допомогою шпателя щільним шаром на все обличчя та шию. Можна наносити на зону очей. Залишити на 20-25 хвилин до повного висихання.

... і далі насолоджуватись, як легко знімати, як виглядає ваша шкіра після маски. Бо це дійсно відчутне задоволення.

Маска реально знімається великим шматком, без от цих відривань міні шматків. Це топ бренд серед альгінантних масок.

І ще, потіште своїх мам, подруг цим комплектом, бо реально крутий комплімент.