Дарина🦉

Альгінатна маска заспокійлива з екстрактом зеленого чаю і алое вера

Альгінатна маска заспокійлива з екстрактом зеленого чаю і алое вера

Привіт✌🏼, продовжую використовувати свої масочки з наборчика від Joko Blend 💜https://club.makeup.com.ua/post/34479/ .

В цей раз обрала - альгінатну маску заспокійливу з екстрактом зеленого чаю і алое вера.

🍃Що каже виробник:

Заспокійлива альгінатна маска з екстрактом зеленого чаю й алое вера Joko Blend P стане прекрасним вибором для дівчат, чия шкіра схильна до подразнень. Завдяки своєму цілющому складу, маска виконує миттєву заспокійливу й протизапальну дію, насичуючи шкіру корисними мінералами, а також запобігає появі дрібних зморшок.

🍃Склад:

Diatomaceous Earth, Calcium Sulfate,Sodium Alginate, Sorbitol, Aloe Vera Powder, Almond milk, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Camellia sinensis Еxtract, Аloe Вarbadensis,Perfume.

🍃Пакування:

Білий пакетик, гарної (плотної) якості. З назвою засобу та бренду. На звороті, є вся необхідна інформація для споживача. Об'єм 20 г.

🍃Аромат та текстура:

Аромат - м'ятна цукерка 🍬, свіжа м'ята 🍃 з солодкуватістю, дуже приємний запах. На шкірі відчувається тільки при нанесенні.

Текстура - суха, нагадує борошно, блідно-м'ятного кольору. При змішуванні з водою, колір стає більш виразним, а текстура схожа на дуже густу сметану.

🍃Спосіб застосування:

Маску висипаю в окрему суху посудину (я висипаю половину пакетика, бо цілого мені забагато) . Додати 40-50 г води температурою 20-25 градусів. Ретельно перемішати до отримання однорідної консистенції. На очищене обличчя нанести маску за допомогою шпателя (пензлика) густим шаром й залишити на 15-20 хвилин до повного висихання. Рекомендується лягти й розслабитися. Зняти маску одним шаром, починаючи з підборіддя до чола.

Все як каже виробник, що хочу додати, це те що, шпатель дуже полегшує мені нанесення, посуд йшов у наборі.

🍃Враження:

  • Хвилин 10 після нанесення відчувається приємний холодок, маска дуже освіжає
  • Дуже гарно заспокоює шкіру (відчуття полегшення одразу)
  • Освіжає, прям бадьорить
  • Матує шкіру, на дотик шкіра гладенька та м'яка
  • Тон шкіри стає світлішим
  • Бюджетний та економічний варіант

Я вже багато яких масочок спробувала, і навіть не можу обрати фаворитку, вони всі дієві та дарують гарний настрій💗

Дякую 🦉

Альгінатна маска заспокійлива з екстрактом зеленого чаю і алое вера
Альгінатна маска заспокійлива з екстрактом зеленого чаю і алое вера