Alina_Demchenko

Подружка всіх моїх кремів : MedDis Hydrosense Moisturizing Serum

Подружка всіх моїх кремів : MedDis Hydrosense Moisturizing Serum
Подружка всіх моїх кремів : MedDis Hydrosense Moisturizing Serum
Подружка всіх моїх кремів : MedDis Hydrosense Moisturizing Serum

Як тільки в мене закінчилось декілька зволожуючих сироваток, я вже знайшла їм заміну. І ця заміна - сироватка від Meddis. Дізналася я про цей продукт та бренд завдяки Makeup Club і залишилась дуже довольна цим продуктом. Але про все по списку.

Дизайн виконан в стилістиці бренду та доволі впізнаваємий, що б одразу зрозуміти - перед нами дермо/аптечна косметика. Подібні продукти, як правило більш ретельно перевіряються, мають більш дбайливий ефект і підходять для чутливої шкіри. А так як в мене зараз трошки повилазило як прищів, так і ледь помітних слідів від розацеі - це був ідеальний час для тестування нового продукту.

Сироватка знаходиться в скляній баночці. Дозується продукт за допомогою піпетки. Як піпетка, так і пляшечка - з доволі міцного скла. Вже падала - не розбилась ( ну як же без краш тестів через мої дві ліві руки)

Ціна продукту доволі бюджетна, як для дермо косметики : 250-280грн. Об'єм 30мл, але завдяки текстурі - вистачить на декілька місяців.

Подружка всіх моїх кремів : MedDis Hydrosense Moisturizing Serum
Подружка всіх моїх кремів : MedDis Hydrosense Moisturizing Serum
Подружка всіх моїх кремів : MedDis Hydrosense Moisturizing Serum
Подружка всіх моїх кремів : MedDis Hydrosense Moisturizing Serum

Текстура у засоба рідка, присутня легка гелеобразність, через що продукт не старається втекти з шкіри одразу. Аромат сироватки ледь помітний, солодкувата , трошки нагадуюча пробіотики в пакетику та якісь лікарські солодкуваті рослини. Але аромат ненав'язливий і ледь помітний, свіжий і чистий.

Продукт гарно розподіляється по шкірі, поступово вбираючись і залишаючи легкий липкий шар, який через деякий час зовсім пропадає і роблячи шкіру доволі гладкою і приємною на дотик. Авжеж, я не чекаю цього і перекриваю сироватку кремом. Він економічно розходується і доречі допомагає економити і на кремі.

Продукт гарно поєднується з будь яким кремом для обличчя, яким я наразі користуюсь. І з всіма - максимально ефективний конект і дія обох засобів.

В складі я не сильно розбираюсь, але з дописів дівчат про догяд, розумію що Ніацинамід на другому місті - гарний знак)

Моя шкіра - комбінована і в міру чутлива. Деякі участки жирні, деякі чутливі, а деякі схильні до сухості і висипанню. Так ось цей продукт підійшов для всього обличчя. Він гарно зволожив сухі ділянки, там де шкіра була схильна до лущення і наче була зовсім тоненька. Зараз вона стала більш упруга і "потовстішала" .

Більш за все я переймалась за Т-зону та низ обличчя - там жирна та проблемна ділянка. Але на диво, сироватка не зробила шкіру більш жирної і не спричинила появі нових запалень, або більш швидкого забруднення тих ділянок.

Навпроти, мені здається вона заспокоює і допомагає запаленням бути не такими болючими. Не знаю чи то здалось, чи то реально так, але нових плям після прищів я не бачила, хоча користуюсь тими ж кремами що і до цього. Змінилась тільки сироватка.

Після використання продукту шкіра виглядає здоровою, сухість на лобі пройшла, а Т-зона залишилась в нормі. Як я вже казала, продукт ідеально потоваришував з моїми кремами і в якомусь сенсі, розкрив потенціал деяких .

Сироваткою я задоволена і рада що вона приєдналась до мого догляду