D A S H A

дитячі креми Uti-Puti вся серія

дитячі креми Uti-Puti вся серія

Подивіться на цю дизайнерську задумку: кожен тюбік стилізований малюнком матері і дитя білочки, коалочки та пінгвінчика. З усіх сил тримаюсь, щоб не тріснув міміметр)) А тепер трохи детальніше:

  • Вироблено в Україні (Харківська область)
  • 75 мл
  • ключові компоненти: гліцерин, пантенол та алантоїн
  • дерматологічно протестовано
  • дозволено з перших днів життя
  • 0% барвників, спирту, парабенів та силіконів
дитячі креми Uti-Puti вся серія
  • захисний з мигдалевою олією і ромашкою (білочки)
  • заспокійливий з календулою і чередою (пінгвінчікі)
  • зволожуючий з екстрактом яблука, калини та протеїнами пшениці (коалочкі)

Склад переписала вам вручну зі своїх тюбіків, це найточніша версія.

Склад (білочки):

Aqua, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Ethylhexyl Stearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Isopropyl Palmitate, Paraffinum liquidum, Phenoxyethanol, Carbomer, Brassica Campestris Sterols (ріпакова олія), Triethanolamine, Disodium Cetearyl Sulfosuccinate, Ethylhexylglycerin, Parfum, Allantoin, Panthenol, Prunus amygdalus dulcis oil, Chamomilla recutita flower extract, Calendula Officinalis Flover Extract.

Склад (пінгвінчікі):

Aqua, Glycerin, Ethylhexyl Stearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Isopropyl Palmitate, Paraffinum liquidum, Phenoxyethanol, Sodium polyacrylate, Carbomer, Bisabolol, Triethanolamine, Disodium Cetearyl Sulfosuccinate, Ethylhexylglycerin, Parfum, Allantoin, Panthenol, Calendula Officinalis Flover Extract, Bidens Tripartita Flower/Leaf/Stem Extract (череда).

Склад (коалочки):

Aqua, Glycerin, Ethylhexyl Stearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Isopropyl Palmitate, Paraffinum liquidum, Phenoxyethanol, Sodium polyacrylate, Carbomer, Bisabolol, Triethanolamine, Disodium Cetearyl Sulfosuccinate, Ethylhexylglycerin, Parfum, Allantoin, Panthenol, Pyrus malus fruit extract (яблуко), Viburnum opulus extract (калина), Triticum vulgare protein (пшениці протеїн).

! Використовувала креми на собі, дітей не маю )

Враження одразу за всіх трьох, бо вони ідентичні за якістю, абсолютно схожі. Як на мене, славнозвісна фраза "з однієї бочки розлили" має силу, АЛЕ це не применшує їхню якість.

  • Засіб не викликає алергічних реакцій
  • Всі 3 креми знімають подразнення і не дозволяють їм розвиватись
  • делікатно зволожує
  • віддушка заявлена у складі, але вона непомітна, дуже легка, приємна, комусь жуйку нагадує (в коментарях)
  • відчуття оксамитової шкіри після нанесення - цей ефект найбільше я люблю в цих трьох кремах
  • пантенол - це ключовий компонент в складі (по відчуттю), для мене це позитивна складова, ніби це пантенол у вигляді крему
  • ефективно пом'якшує шкіру

Особисто я дуже люблю ці дитячі креми, багато років користуюсь ними. Хотіла розкрити для Вас ці засоби від цього бренду, бо вони заслуговують на довіру.

Підписуйтесь. Бажаю Вам вдалих покупок!