Alina_Demchenko

Коли набридли рожеві тінти : Тінт для губ "Потаємний колір" від Girlwood

Коли набридли рожеві тінти : Тінт для губ "Потаємний колір" від Girlwood
Коли набридли рожеві тінти : Тінт для губ "Потаємний колір" від Girlwood
Коли набридли рожеві тінти : Тінт для губ "Потаємний колір" від Girlwood
Коли набридли рожеві тінти : Тінт для губ "Потаємний колір" від Girlwood
Коли набридли рожеві тінти : Тінт для губ "Потаємний колір" від Girlwood

Корейькі тренди дедалі частіше почали зустрічатися в Європейських брендах, в тому числі і в Українського виробника. Тож я не сильно була здивована побачити тінти, але Girlwood все ж таки зміг мене заінтигувати.

Вся справа в їх продукту, відгуки про який розлетілися по соц мережам і знайшли прихільників в Makeup Club.

Тінт "Потаємний колір" виконан в зивчному для бренду дизайні, ніжному та дівочому. Гладкий округлий флакон не займає багато місця і виглядає доволі естетично. Аплікатор доволі невелички, як у звичайних рідких помад. Дозатор працює гарно, бо продукту як раз та сама необхідна кількість.

Коли набридли рожеві тінти : Тінт для губ "Потаємний колір" від Girlwood
Коли набридли рожеві тінти : Тінт для губ "Потаємний колір" від Girlwood
Коли набридли рожеві тінти : Тінт для губ "Потаємний колір" від Girlwood

В мене тінт у відтінку 01. Це теплий, коричневий відтінок, який при нанесені дає доволі насичений темний відтінок. Аромат у тінта присутній. Він легкий, але якщо принюхатися, то можна помітити легкі карамельні і алкогольні нотки. Нагадує якусь настоянку )

Завдяки аплікатору, можна легко нанести чіткий контур. Сам тінт рідкий, але гелеподібний. Він не розтікається, гарно тушується.

Принцип роботи як і у всіх подібних засобів. Чим більше тримаєш, тим насиченішим буде колір.

Одразу після нанесення, колір виглядає дуже насичено і пігментовано. Фініш на початку глянцевий. Продукт не липне, відчуваєтьс доволі комфортно, але якщо нанести забагато - сушить.

Після висихання ми отримуємо найскравішу версію продукту: насичений тепло коричневий відтінок з легким натяком на помаранчевий. Я бачила багато таких відтінків у Корейських брендів, але в нас - ще жодного.

Мій улюблений варіант нанесення цього засбу - розтушований. Невелику кількість продукта, розподілити пензлем або кінчиками пальців. Без чіткого контуру це виглядає більш мило і більше схоже на ефект зацілованих губ + більше личить маленьким губкам.

Продукт тримається доволі непогано на губах, зовсім не відчувається.

Але він теж має певні недоліки. І ці недоліки пов'язані на пряму з підготовкою самих губ. В кінці дня, при першому способі нанесення ( нанести на всю поверхність губ і зачекати до повного висихання) - можна побачити як продукт менше сходить з сухих участків губ, через що виглядає це трошки в стилі вампірів.

Для якогось образу - це навіть цікаво, а ось для повсякденного варіанту - явно не те.

Тож головні правила які я для себе зрозуміла:

  • Гарно підготовлені губи : зволоження, підтримка зволоження і скрабування
  • Наносити невелику кількість продукту

Якщо дотримуватись таких правил, продукт буде виглядати дуже гарно.