Гала 💟 Ольга

Рідкі патчі / Гель для зони навколо очей pure touch від Amelie

Рідкі патчі / Гель для зони навколо очей pure touch від Amelie

Відгук на пробнички 👉https://club.makeup.com.ua/post/49466/

Я ніколи не користувалась рідкими патами, це моя перша спроба. Так, маленькі такі патчі я купувала для разового релаксу, але не бачила результат.

Пробничка мені вистачило надовго, тижні зо два щоденого використання. Мені з перших використань здавалось, що от прям зникають синці. Можливо є якість відблискуючі частинки, я не знаю. Звичайно мої синці магічним образом не зникли, але наносити пудру під очі (я не користуюсь кремовити текстурами) стало легше, краще колір пудри перекриває синці.

Гель має кремовий колір, легку текстуру, трохи охолоджує. Не сушить, зволожує, швидко вбирається, приємні відчуття від використання.

Мені стало цікаво спробувати велику версію і прям довго довго користуватись, щоб побачити довготривалий ефект.💌

Cклад: гідролат волошки, підготовлена вода, гель алоє, сквалан, олія примули,  загущувач aristoflex, олія кісточок томатів, олія кісточок огірка, центелла, актив melano’regul, актив fucocert, екстракт білого винограду, кераміди, пептид eyeliss, пептид argirelin, консервант euxyl pe9010, екстракт ромашки, ефірна олія моної.