Anastasiiacurlypro

Мій вішлист для кучерявого волосся

Мій вішлист для кучерявого волосся

Так як я люблю тестувати нові засоби, то склала собі вішлист для майбутніх покупок. Всі товари можна знайти на мейкап!

1.Мус для кучерів від curly angels. Загалом хочу спробувати багато засобів цього бренду.

2. Зволожуюча маска від idhair. Ці засоби вже спробувала більшість, а я все не дійду до них. У них крута доглядова лінійка curly. А це крута зволожуюча масочка.

3.Нова маска від garnier fructis, яка нещодавно зʼявилась в Україні. Масочка спеціально для кгм. Так як я пробувала всі масочки garnier fructis, то необхідна і ця. Вона повинна доволі добре зволожити волосся.

4.Гель від boucleme. Хочу його ще з моменту коли багато кучерявих використоввали цей бренд, але боюсь щоб підійшов.

5.Зволожуючий кондиціонер від marie fresh. І в Україні зробили класний продукт. Кондиціонер без силіконів, повинен добре підійти.

6.Гель від Loreal, підгледіла у західних блогерів. Повинен добре фіксувати завиток.

7.Так як я борюсь з повільним ростом волосся, то завжди пробую нові засоби. Цей хочу уже дуже довго.

8.Скраб для шкіри голови від dr.forhair. Мала пробничок цього скрабу і це просто бомба. У нього неймовірний аромат який залишається на волоссі. Не дуже великі шматочки. А він класно очищує шкіру голови.

Мій вішлист для кучерявого волосся
Мій вішлист для кучерявого волосся
Мій вішлист для кучерявого волосся
Мій вішлист для кучерявого волосся
Мій вішлист для кучерявого волосся
Мій вішлист для кучерявого волосся
Мій вішлист для кучерявого волосся
Мій вішлист для кучерявого волосся