Kostenko_Nastya👩‍🦰

Тонізувальна сплеш-маска для обличчя Dr. Sante

Тонізувальна сплеш-маска для обличчя Dr. Sante

Привіт, красуні💋

У моїх планах не було купляти цю маску. Сиділа собі, закидувала у корзину товари. Конче необхідна була мені маска. І серед вибірки випала ця. Переглянути її мене зацікавила назва. Почитавши опис, склад відгуки, подумала її собі купити, бо і ціна була невелика (купила в "нагрузку" до основної маски). Та от чи здивувала вона мене - розкажу далі.

Ну, що ж, поїхали!

Сама маска була у картоній коробочці, яку я вже давно викинула.

Сама маска знаходится у білій пластиковій пляшечці. Кришка - фліп-топ, відкривається без проблем, закривається щільно.

На лицьовій стороні пляшечки вказано виробника, назву продукту, дію та активний інгрідієнт англійською мовою.

На звороті трьома мовами вказано:

  • опис продукту.
  • спосіб застосування.
  • строки.
  • інформацію про виробника.

Лямзю цитатою склад з карточки товару:

"Aqua, Glycerin, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Polyacrylate Crosspolymer-6, Citric Acid, Malic Acid, Tartaric Acid, Ascorbic Acid, Ascorbyl Glucoside, Sodium Hydroxide, Disodium Edta, Parfum, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Limonene, Geraniol, Linalool."

Судячи зі складу, розраховувати на якесь диво не варто. Але тут є такі активні інгрідієнти:

  • антиоксиданти: аскорбінова кислота та аскорбілглюкозид.
  • AHA-кислоти: винна, яблучна та лимонна кислота.

Маска має консінстенцію рідкого гелю. Вона прозора, має приємний освіжаючий цитрусовий аромат.

Виробник радить використовувати маску наступним чином:

"Розподіліть невелику кількість сплеш-маски в долонях і нанесіть на очищену шкіру обличчя, шиї та зони декольте легкими рухами протягом 30 секунд. Дати висохнути. Уникати потрапляння в очі та на шкіру губ! Змити через 1-5 хвилин. Засіб придатний для щоденного застосування.Лайфхак: нанести маску перед прийняттям душу або ванни. Під час миття вона працює. Не забудьте змити засіб водою."

Що роблю я:

Я роблю цю маску через день ввечері. Після вмивання протираю обличчя тоніком, наношу маску похлопуючими рухами. Вбирається вона дійсно дуже швидко. Змиваю, далі наношу сироватку та крем.

P.S. Використовувати в душі не пробувала)))

Саме мені - подобається. Після змиття шкіра виглядає світлішою, відчуття приємні - ніби обличчя глибоко тонізоване. Почервоніння, сухість та подразнення вона у мене не викликала, хоч на моїй сухій шкірі вітамін С може так робити.

Як додатковий догляд я б рекомендувала цю маску. Я залишилась задоволеною, чесно кажучи, не очікуючи від неї якоїсь дії взагалі. Так шо моя покупка вистрелила, так би мовити.

Як висновок хочу відмітити тезово усі плюси та мінуси:

Плюси:

  • Бюджетна вартість.
  • Швидка дія.
  • Зручність використання.
  • Помітний ефект.
  • Приємна текстура та аромат.
  • Економічне використання.

Мінуси:

  • Для себе не побачила.

Ось якость так, мої красуні, робіть висновки самі - купувати чи ні цей продукт.