kurgoki7

Гусина шкіра - як я її позбулась?

Гусина шкіра - як я її позбулась?

Як я позбулася гусиної шкіри?🪿

Довго я думала, що скраби та люфа мені допоможуть, але все,що я отримувала, це червона шкіра. Що тоді мені допомогло:

  1. Я перестала користуватися скарбами, оскільки це травмувало мою шкіру, АЛЕ я дуже хочу спробувати ніжний скраб від dove, адже він виглядає дуже кремовим👀
  2. Також я перестала користуватися люфами та мочалками для душу, та почала мити тіло просто руками, приділяючи більше часу
  3. Через відмову від скрабів та мочалок , я використовую подвійне очищення шкіри. Тобто мило для душу та гель для душу. Роблю я це два рази на тиждень максимум
  4. Після душу, на суху шкіру я наношу The ordinary- glycolic acid 7% на місця, де в мене була гусина шкіра

ДИСКЛЕЙМЕР: Наносити можна 1-2(на ноги 3) рази на тиждень, поступово збільшуючи (1 раз, 1 -1-2-2-..-3), тонким шаром, на чисту шкіру та обовʼязково наніч. НЕ можна після та в день гоління.

Бажано зробити тест на реакцію перед використанням: нанести полоску на руку (наніч,чиста шкіра, не голена) та подивитися на реакцію. У разі чого не використовувати

  • Ви можете використовувати молочко/крем для тіла, але щоб там або не було активів або вони були сумісні з гліколевою кислотою. Та наносити треба після того, як тонер вбереться

Це те, що справді допомогло мені. Чи була у вас така проблема та як ви з нею боролися?👀