kareenelll

про гоління

про гоління

Я страшенно не люблю процес гоління ніг😪 але з цими засобами цей процес став менше нестерпний)

  1. Скраб. Я вже писала тут про свій улюблений https://club.makeup.com.ua/post/38368/ . Mожна перед голінням, або на наступний день після гоління. Головне не зразу після гоління, бо шкіра буде дуже подразнена. Я люблю цукрові скарби, сольові мені печуть шкіру)
  2. Гель для гоління. Просто спробуйте. Я дуже рекомендую брати саме гель, а не пінку. Це набагато економніше і приємніше. Гель при розтиранні по шкірі перетворюється в густу і щільну пінку. Для мене це набагато комфортніше, ніж гоління з гелем для душу. Використовую при кожному голінні) мені сподобався Gillette та Nivea, я брала звичайні чоловічі) Тепер менше порізів, менше подразнень, краще ковзання.
  3. Бритва. Найбільше я люблю Gillette Venus або Bic Miss Soleil. Беру з 3 лезами. Однієї вистачає набагато довше ніж звичайних одноразових, плюс теж менше подразнень і порізів.
  4. Молочко. Щось щоб зволожити і заспокоїти шкіру. Зараз я використовую молочко Collistar. Можна любий підходящий вам крем для тіла)

Ось і все.

Всім ніжок без порізів, подразнень і врослих волосків♥️