Hrystja_

Автозасмага для обличчя Joko blend

Автозасмага для обличчя Joko blend

Я ніколи не була прихильником автозасмаги, поки не познайомилась з таким продуктом від Joko bkend.

Якщо колись я думала, що цей продукт дуже складний в використанні, небезпечний, сильно родить шкіру і залишає плями...то автозасмага від Joko blend повністю розвіяла такі міфи.

Я ще досі перебуваю в шаленому захваті від автозасмаги для тіла, тож мені було дуже цікаво спробувати такий продукт спеціально для лиця.

Автозасмага для обличчя Joko blend

Автозасмага доя лиця у вигляді спрею. Текстура мені нагадує звичайний тонік, трішки з відтінком. Запах не навʼязливий, комфортний.

На фото я показала саму текстуру і відтінок, а автозасмагу пшикаю зразу на обличчя, через розпилювач.

Вона дуже легка і комфортна в нанесенні. Має накопичувальний ефект, тому проявляється не зразу, а поступово. Найкращий результат видно через 5-6 годин.

З автозамагою шкіра набуває зовсім інший вигляд: вона більш свіжіша. Вже не треба бронзера.

Також використовую на шию. Результат мені дуже подобається.

Я до цього моменту ніколи б не подумала, що автозасмага надає ізюминку в макіяж, і вигляд стає зовсім інший, стильніший. Та це справді факт.