krutoguuz

ПАРФУМОВАНИЙ ГЕЛЬ ДЛЯ ДУШУ ТА ЛОСЬЙОН ДЛЯ ТІЛА

ПАРФУМОВАНИЙ ГЕЛЬ ДЛЯ ДУШУ ТА ЛОСЬЙОН ДЛЯ ТІЛА

Нещодавно у бренду Joko Blend вийшли новинки 3 лінійки парфумованого догляду за тілом.

Сьогодні ми поговоримо про одну із них - Vanilla Blossom.

Цей аромат фаворит серед трьох.

Активні компоненти:

  • Алантоїн сприяє нормалізації регенеративних процесів епідермісу.
  • Пантенол забезпечує шкірі відповідний рівень зволоження.
  • Олія кокоса зволожує, живить і захищає шкіру, залишаючи її м'якою та гладенькою.

Гель на м'якій миючій основі, що дозволяє якісно, але не пошкоджуючи захисний бар'єр очищувати епідерміс.

Текстура та колір:

Гель має досить рідку консистенцію та прозорий колір. Піниться дуже добре, що є комфортним у використанні з мочалкою та без)

Аромат:

Мені відчуваються квітково, солодкі нотки, але найбільше мені відчутна полуниця) Хоча я взгалі не фанат полуничних засобів, але ткт це так смачно. Я була дуже приємно вражена. Тут навіть скоріше не чиста полуниця відчувається, а такий ванільно-полуничний мілк шейк.

На тілі аромат залишається ще на пів години, якщо використовувати в соло.

Активні компоненти:

  • Олія кокоса допомагає утримувати вологу в шкірі, роблячи її м'якою та гладенькою. Це особливо корисно для сухої або пошкодженої шкіри.
  • Пантенол має заспокійливі властивості, сприяє регенерації шкіри, сприяє відновленню шкіри.
  • Екстракти квітів Моной де Таїті та орхідеї Моной де Таїті — це традиційний полінезійський засіб, глибоко зволожує шкіру. Завдяки високому вмісту антиоксидантів, допомагає захистити шкіру від шкідливих впливів навколишнього середовища. Орхідея відома своїми властивостями зберігати молодість шкіри. Екстракт орхідеї допомагає зменшити видимість зморшок та підтримувати пружність шкіри.

Текстура та колір:

Тут текстура просто захват) Вона одночасно ніби і поживна і така легесенька. Дуже добре та швидко поглинається шкірою не залишаючи неприємних відчуттів.

Колір білий)

Аромат:

Він ідентичний до гелю, таке собі полуничне смузі) Якщо поєднувати гель і лосьйон, тоді аромат на тілі тримається колини 3 точно)

В мене на даний момент, ще є інші зволожуючі засоби, але рука тягнеться саме до цього лосьйону. Він ніби продовжує літо та дарує відчуття дитинства, ніби ти десь сидиш з мамою в кафе і п'єш молочний коктель) Але одночасно він навієює легкість.

Якщо хочете розбавити робочі будні та відволіктися від купи думок, це рекомендасйон!!

А ви вже бачили нову лінійку? А можливо вже встигли спробувати?

Який в фаворитах?