Олена Романюк

Нові замовлення вересня

Нові замовлення вересня

Привіт 🌻

Зібрала свої замовлення цього тижня, в т.ч. зі складу ЄС. І звісно, показую в MUC ♥️

  • Антиоксидантна глиняна маска для обличчя з ожиною Mary & May Blackberry Complex Glow Wash Off Mask (мініатюра, 30 мл) - побачила цю маску в Ксенія 💫 , її відгук 👉🏼https://club.makeup.com.ua/post/27201/
    Нарешті, на MakeUp є великий вибір засобів бренду Mary&May, мені він надзвичайно подобається, тому додала в свій догляд таку маску, тим паче, що я вже мала в догляді засіб з цієї лінійки Blackberry Complex, і навіть придбала повторно 😉
  • Кремова зволожувальна антиоксидантна есенція Mary & May Vegan Blackberry Complex Cream Essence (мініатюра, 30 мл) - це моя любов і залежність 😅 Не можу без цієї кремової есенції, придбала 2-ий флакон. Дуже раджу її спробувати, це неймовірне зволоження для шкіри, не пошкодуєте. Мій відгук, з фото, за посиланням 👉🏼https://club.makeup.com.ua/post/41166/
  • Шампунь "Біокофеїн" Styx Naturcosmetic (мініатюра, 30 мл) - замовляє вдруге вже, ціна зараз дуже класна на міні формат. Це дійсно ефективний засіб, з чудовим складом і так, з ним з'являються нові волосинки навіть по проділу, я перевірила цієї зими.
  • Подарунок до замовлення від MakeUp ♥️ Брошура з мінізасобами Vichy Liftactiv B3 - я дивлюся, що майже усі бренди створили лінійки від пігментації, буде цікаво спробувати. У наборі 3 засоби - крем денний з spf 50, нічний та сироватка.
  • Щітка для волосся Tangle Angel Pro Blue Chrome- чарівні алгоритми сайту MakeUp, одного вечора, показали мені цю щітку по дуже привабливій ціні, а так як я давно хотіла потримати цей Tangle в своїх руках та роздивитися ці бездоганні крила, то.... За 7 днів очікування я її отримала. Перші враження - ідеально й швидко прочісує тонке волосся та без проблем довге, хвилясте та густе. Легка та зручна. І неймовірно прекрасна 💙
  • Резинка-браслет для волосся Invisibobble Earth Respiraled - новинка з колекції, присвяченій Землі, звідси й максимально не яскраві відтінки та наголошення на тому, що ці резинки на 60% виготовлені з переробленого TPU (термопластичного пластику). Хоча до упаковки додали котушку, на якій сидять резинки. Але упаковка тепер картонна, теж, recycled, а не пластикова, як в попередніх колекціях. Кольори подобаються, нарешті, їх хоча б 2 в одній коробочці, і максимально не помітні на світлому волоссі. Доволі тугі, але матеріал м'який. За посиланням на товар резинки не такого відтінку, але з цієї ж колекції

Дякую, що прочитали ♥️ І я дуже раджу спробувати шампунь та кремову есенцію Mary&May, це дійсно засоби, що варті уваги 😉